reklamı kapat

POPÜLER

Realme Pad

Android tablet modeli Realme Pad için ilk resmi tanıtım yapıldı

Türkiye pazarında resmi olarak yer alan firmalardan Realme, ilk Android tableti Realme Pad için düzenlediği sunumda resmi bir duruyu yaptı.

Realme Pad, firmanın ilk Android tablet modeli olarak merak uyandırıyor. Detaylarına aşağıda yer verdiğimiz Realme Book ile beraber gelmeyen model, yakında tanıtılacak seçenekler arasında bulunuyor.

Peki Android tablet için bugün yeni olarak ne duyuruldu? İlk olarak aşağıda da görebileceğiniz üzere modelin tasarımı ve ismi gözler önüne serildi. Aynı zamanda tabletin LCD değil AMOLED ekran üzerine kurulduğu açıklandı. Daha önce sızan bilgilere göre bu ekran tam olarak 10,4 inç boyutunda.

LCD yerine AMOLED ekran kullanılması kullanıcılar için elbette güzel görünüyor. Bu ekranda 90 Hz ya da daha üstü bir yenileme sunulup sunulmayacağı ise henüz bilinmiyor.

Benzerleri kadar ince olan ve köşeli çizgiye sahip olan Realme Pad, arkasında tek bir kamera taşıyor. Güç butonu üste, ses açma kapatma butonları ise yan üste konumlandırılan tablet, 7.100 mAh pil üzerine kuruluyor ve bağlantı için USB-C kullanıyor.

Çift hoparlör ile 3.5 mm kulaklık girişi taşıyan ve microSD üzerinden depolama artışına izin veren Realme Pad henüz fiyat dahil diğer bilgileri netlik kazanmış değil.

Realme Pad

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Realme Pad Android tablet Türkiye’de de satılacaktır

Yakında Realme GT akıllı telefon modelini Türkiye’de satacak firmanın, ilk dizüstü Realme Book ile beraber ilk Android tabletini de Türkiye pazarına getirmesi çok olası görünüyor.

İlginizi Çekebilir

OnePlus’ın arkası renk değiştirebilen modeli