reklamı kapat

POPÜLER

Anker 323

10.000 mAh’lik Anker 323 powerbank için indirim fırsatı [Haziran 2024]

Anker 323 Powerbank için yeni bir indirim fırsatı yapıldı. Taşınabilir şarj cihazı yüksek pil kapasitesiyle öne çıkıyor. Pil kapasitesi 10.000 mAh olan cihaz iPhone 15‘i 2 kez, iPad mini 5’i ise 1.3 kez şarj edebiliyor.

12 watt şarj desteği sunan cihazın bağlantı noktaları arasında bir adet USB-C ve bir adet USB-A yer alıyor. Aynı anda iki farklı mobil cihazı şarj edebilen şarj cihazı kullanışlılık göz önünde bulundurulak tasarlanmış durumda. Kompakt ve hafif gövdesiyle dikkat çeken şarj cihazında mat siyah renk kullanılıyor. Dikdörtgen tasarımı sayesinde hem modern bir tasarım anlayışı hem de kullanışlı bir yapı sunan cihazda Anker logosu yer alıyor. Kullanılan logo parlak bir siyahlığa sahip olup cihazın tasarımına bir dokunuş katıyor. Tasarımda kullanılan siyah tonlar mat ve parlaklık uyumunu da yakalamayı başarıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Anker 323 powerbank modelinin indirimli fiyatı ne kadar?

Resmi satış fiyatı 999 TL olan şarj cihazı yapılan indirimle şu anda 599 TL‘ye temin edilebiliyor. Kullanıcılar taşınabilir şarj cihazını kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alabiliyor. Haberde bahsettiğimiz model günlük kullanım için yeterli bir kapasite ve şarj imkanı sunsa da Anker’in ürün ailesinde yer alan Anker 737 powerbank de 140 watt’lık hızlı şarj özelliğiyle göze çarpıyor. Anker 737’nin fiyatı ise 6.999 TL.
anker

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın