reklamı kapat

POPÜLER

Assetto Corsa 2 ya da resmi adıyla Assetto Corsa Evo yıl bitmeden önce gelecek

Assetto Corsa 2 / Assetto Corsa Evo için sistem gereksinimleri açıklandı

Assetto Corsa 2 / Assetto Corsa Evo için sistem gereksinimleri, açılan Steam sayfası üzerinden resmi olarak açıklanmış durumda.

Buradaki Steam sayfasında oyun için yapılan açıklama şöyle oldu: “Assetto Corsa EVO, şimdiye dek geliştirilmiş en popüler çok platformlu sürüş simülasyonlarından birinin özelliklerini ve gerçekçiliğini yeniden tanımlıyor. Tıpkı atası gibi Assetto Corsa EVO da motorlu taşıtlar tarihi boyunca yıllarca süregelen farklı sınıflardan arabalar ve pistler içerecektir. Yol arabalarından klasiklere, hiper arabalardan yarış arabalarına kadar otomotiv ve motor sporları dünyasının en ikonik temsilidir. Her taşıt; lazerli tarama teknolojisi kullanılarak oluşturulmuş devrelerin sadakatiyle bir araya getirilmiş mekanik, elektronik ve aerodinamik performansı taklit eden gelişmiş bir sistem üzerinden yeniden üretilmiştir. Corsa EVO, bu seriyi son on yılın en popüler sürüş simülasyonlarından biri hâline getiren gerçekçilik çıtasını daha da yükseltmektedir. Tescilli, yüksek performanslı yeni bir KUNOS Simulazioni fotogerçekçi motorunun yayınlanmasıyla VR ve üçlü ekran desteği, birinci sınıf özellikler olmuştur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ayrıca yeni matematiksel model; özgün ve gerçekçi bir deneyimi garantileyen, farklı, dinamik hava koşullarında gerçekleşen asfalt performanslarını kusursuz bir şekilde taklit etmekte ve Assetto Corsa’yı dünya çapında üne kavuşturan standartları yeniden tanımlamaktadır. EVO; arabalar, sürüş ve yarışa yönelik ortak tutkumuz için Kunos’taki yetenekli ekibin motor yarışları hayranlarına bağlılığını temsil etmektedir. Assetto Corsa sosyal medya kanallarında takipte olun, oyun özelliklerine dair ayrıntılar yolda karşınıza çıkacaktır.” Yıl sonunda çıkacak yarış simülasyonunun sistem gereksinimleri ise şöyle açıklandı:

Assetto Corsa Evo yanında bu da ilginizi çekebilir: Etkileyici görünen elektrikli motosiklet konsepti: Zero SR-X

İLGİLİ HABERLER