reklamı kapat

POPÜLER

Anker

Anker Black Friday kampanya günleri başladı; işte detaylar

Anker bu yıl da Black Friday döneminde yeni bir indirim fırsatı sunuyor. Anker tüm kategori ve ürün gruplarında Kasım ayı boyunca devam edecek sürpriz indirim ve kampanyaları kullanıcılarıyla buluşturuyor.

Anker’in sunduğu indirimli ürünler arasında projeksiyon sistemleri, güvenlik kameraları, kulaklıklar, Bluetooth hoparlörler, robot süpürgeler ve daha bir çok cihaz yer alıyor.  Kullanıcılar yüzde 30’luk indirimden yararlanabilmesi için Anker’in internet sayfası üzerinden ”BLACK30” kod adını yazmaları yeterli. Kısa bir süre önce haberini paylaştığımız 20. 000 mAh’lik Anker PowerBank de indirimli satın alınabiliyor.  Anker imzalı taşınabilir şarj cihazında Anker PowerIQ teknolojisi kullanılıyor. Bu teknoloji cihazlar için optimize şarja yardımcı oluyor. MultiProtect güvenlik teknolojisi mobil cihazlar için tam koruma sağlıyor. Cihazın dışında kullanılan şık ve mat yüzey kullanıcıların ellerine oturarak kaymayı engelliyor. Pil seviyesini görüntülemek için daire şeklinde mavi LED ışığın kullanıldığı şarj cihazında hızlı şarj özelliği bulunuyor. Quick Charge destekli bir adaptör kullanıldığında cihaz 5 saatte şarj oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Anker taşınabilir şarj cihazları yüksek performans vadediyor

Kompakt boyutlarıyla dikkat çeken PowerCore 40K, iPhone’ları sadece 28 dakikada yüzde 53’e kadar şarj edebiliyor. 2 adet USB-A ve iki adet USB-C bağlantı noktalarına destek veren cihaz telefonlar haricinde dizüstü bilgisayarları ve tabletleri de şarj etme yeteneğine sahip. Ürünün Power Delivery özelliği, şarj teknolojisini destekleyerek tüm bu cihazların sorunsuz şekilde çalışmasına imkan tanıyor. Cihazın fiyatı ise 3.999 TL. 325 taşınabilir şarj cihazı da (PowerCore 20K) kampanyalı olarak satın alınabiliyor. Ultra yüksek kapasitesi ve gelişmiş şarj teknolojisiyle dikkat çeken cihaz damlama şarj modu ile kulaklık, Bluetooth hoparlör ve diğer aksesuarlar gibi düşük güçlü aksesuarları şarj edebiliyor. Anker 325, ikiz USB-A çıkış portları ile aynı anda iki cihazın şarj edebilmesine olanak tanıyor. Cihazın fiyatı ise 1.699 TL.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın