reklamı kapat

POPÜLER

Anker PowerCore III Elite

Dizüstü bilgisayarları şarj edebilen Anker PowerCore III Elite powerbank için yeni indirim kampanyası [Şubat 2024]

Anker PowerCore III Elite taşınabilir şarj cihazının fiyatı geriledi. Bir satış kanalı tarafından yapılan indirim neticesinde powerbank daha uygun fiyata temin edilebiliyor.

Pil kapasitesi 25.600 mAh olan Anker PowerCore III Elite modelinde iki adet USB-A ve iki adet USB-C bağlantı noktası yer alıyor. Bu sayede kullanıcılar aynı anda dört farklı cihazı şarj edebiliyor. Akıllı telefonlar, kablosuz kulaklıklar, akıllı saatler haricinde dizüstü bilgisayarları da şarj edebilen cihaz 87 watt hızlı şarj özelliğine destek veriyor. Anker’in özel PowerIQ 3.0 teknolojisiyle gelen cihazda MultiProtect güvenlik sistemi bulunuyor. Sıcaklık kontrolü, yüksek voltaj korumasını ve akım düzenlemesini bir araya getiriyor. Cihazdaki çift USB-C bağlantı noktası ve çift USB-A bağlantı noktası toplam 78 watt çıkış sunuyor. Anker şarj cihazı Bluetooth hoparlörler ve diğer aksesuarlar gibi düşük güçlü cihazlara optimize edilmiş şarj sağlamak için tasarlanmış durumda. Kullanıcılar güç tuşuna iki kez basarak veya LED göstergesi yeşile dönene kadar 2 saniye basılı tutarak bu işlemi etkinleştirebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Anker PowerCore III Elite taşınabilir şarj cihazının kampanyalı fiyatı ne kadar?

Resmi satış fiyatı 4.999 TL olan taşınabilir şarj cihazının indirimli fiyatı ise 2.657 TL. Şu sıralar yüksek pil kapasitesi ve hızlı şarj imkanı sunan bir powerbank arıyorsanız bu kampanyaya göz atabilirsiniz.

Anker

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın