reklamı kapat

POPÜLER

Nothing Phone (2a)

Türkiye satışı olası Nothing Phone (2a) için tasarım böyle olabilir

Nothing Phone (2a) için resmi doğrulama geçtiğimiz ay yapılmış, kısa süre önce de Türkiye ihtimalli telefon için tarih verilmişti.

Eski OnePlus kurucu ortaklarından Carl Pei‘nin ses getiren şirketi Nothing‘den gelen ve Nothing Phone (1) ardından Türkiye’de de satılan Nothing Phone (2) akıllı telefon modeli sonrasında firma, Nothing Phone (3) değil Nothing Phone (2a) ile ses getirecek. Resmi olarak 5 Mart tarihinde tanıtılacağı aktarılan telefon, SmartPix tarafından yapılan paylaşıma göre yukarıdaki tasarımla karşımıza çıkabilir. Bu tasarım elbette yüzde 100 kesin değil ancak doğru gibi görünüyor, telefon yine şeffaf görüntüsü verilen arka tasarım, farklı amaçlara sahip LED dışıklar ve yuvarlak yapının merkezine konumlandırılan çift arka kamera ile geliyor. Siyah ve beyaz renklerde hazırlandığı aktarılan ürünsızıntılara göre Nothing’in MediaTek işlemcili ilk telefonu olacak, cihaz gücünü spesifik olarak MediaTek Dimensity 7200 Pro işlemciden alacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

32 megapiksel çözünürlükte olduğu ortaya çıkan selfie kamerasını bir ekran deliğine konumlandıracak telefon, arkasında yukarıda da dediğimiz gibi iki farklı kamerayı bir araya getirecek. Bazı bilgilere göre arkada spesifik olarak 50 megapiksel ISOCELL S5KGN9 geniş açı ve 50 megapiksel JN1 ultra geniş açı kameraları kullanılacak. 6,7-inç boyutunda AMOLED ekran üzerine kurulacağı da netlik kazanan cihazın, çok ciddi satış rakamlarına ulaşması bekleniyor.

Nothing Phone (2a) yanında bu da ilginizi çekebilir: Motorola’nın uzaktan kablosuz şarj teknolojisi