reklamı kapat

POPÜLER

Anker Nebula Capsule II

Anker Capsule II kablosuz projektör için 9.000 TL’lik indirim fırsatı [Haziran 2024]

Anker Nebula Capsule II kablosuz projektörü için dikkat çeken bir indirim fırsatı geldi. Kompakt boyutuyla öne çıkan projektör tanıtıldığında (ilk modeli) dünyanın ilk Android’li cep sineması olarak lanse edilmişti.

Projektör özelliği haricinde bir hoparlör olarak da kullanılabilen cihaz, Android 9 işletim sistemiyle geliyor. Android 9 sayesinde çoğu uygulamayı veya oyunu cihaza indirmek mümkün. Siyah renkli bir gövdeye sahip olan Capsule II’nin üst kısmında kontrol tuşları bulunuyor. Ön tarafta lens, cihazın hemen altında ise tripod girişi yer alıyor. Cihazın arka kısmında USB-C ve HDMI girişleri de mevcut. Projektör dizüstü bilgisayarlar tabletler ve telefonlardan görüntü aynalama da yapabiliyor. AirPlay ve Miracast destekli projektörde USB ile flaş bellekler de takılabiliyor. Kablosuz olarak kullanılabilen projektörün iç kısmında 9.700 mAh kapasiteli bir pil bulunuyor. Anker’in belirttiğine göre projektör tam dolu pille 2.5 saate varan bir video izleme deneyimi sunuyor. Kutu içeriğinden çıkan kumandayla kontrol edilebilen projektör aynı zamanda iOS ve Android’li cihazlar için geliştirilen Capsule Control isimli uygulamayla da kontrol edilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Anker Capsule II kablosuz projektörün indirimli fiyatı ne kadar?

Bir önceki modelde 854 x 480 piksel çözünürlük tercihinde bulunan Anker, yeni modelde HD çözünürlüğe geçiyor. 1.280 x 720 piksel çözünürlük değeri sunan projektör selefine kıyasla daha iyi görüntü kalitesi sunuyor. Piyasadaki fiyatı 24.999 TL olan projektörün indirimli fiyatı ise 15.999 TL.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER