reklamı kapat

POPÜLER

Anker Nebula Capsule II

Wi-Fi destekli Anker Nebula Capsule II taşınabilir projektör için indirim fırsatı [Mart 2024]

Anker Nebula Capsule II taşınabilir projektörün fiyatı geriledi. Dünyanın ilk Android’li cep sineması olarak lanse edilen projektör kompakt boyutuyla öne çıkıyor. Projektör özelliği haricinde bir hoparlör olarak da kullanılabilen cihaz, Android 9 işletim sistemiyle geliyor. Bu sayede çoğu uygulama projektöre indirilebiliyor.

Siyah renkli bir gövdeye sahip olan Capsule II’nin üst kısmında kontrol tuşları bulunuyor. Ön tarafta lens, cihazın hemen altında ise tripod girişi yer alıyor. Cihazın arka kısmında USB-C ve HDMI girişleri de mevcut. Projektör dizüstü bilgisayarlar tabletler ve telefonlardan görüntü aynalama da yapabiliyor. AirPlay ve Miracast destekli projektörde USB ile flaş bellekler de takılabiliyor. Kablosuz olarak kullanılabilen projektörün iç kısmında 9.700 mAh kapasiteli bir pil bulunuyor. Anker’in belirttiğine göre projektör tam dolu pille 2.5 saate varan bir video izleme deneyimi sunuyor. Kutu içeriğinden çıkan kumandayla kontrol edilebilen projektör aynı zamanda iOS ve Android’li cihazlar için geliştirilen Capsule Control isimli uygulamayla da kontrol edilebiliyor.Bir önceki modelde 854 x 480 piksel çözünürlük tercihinde bulunan Anker, yeni modelde HD çözünürlüğe geçiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Anker Nebula Capsule II taşınabilir şarj cihazı kompakt boyutuyla dikkat çekiyor

1.280 x 720 piksel çözünürlük değeri sunan projektör selefine kıyasla daha iyi görüntü kalitesi sunuyor. Piyasada daha yüksek fiyata satılan projektörün indirimli fiyatı ise 13.480 TL.

Anker

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER