reklamı kapat

POPÜLER

Sennheiser Momentum True Wireless 4 LOG GÖrsel

Sennheiser Momentum True Wireless 4 Türkiye’de 11.999 TL’den satışa sunuldu

 - Güncelleme: 20 Mart 2024 16:56

Kablosuz kulaklık pazarının son dönemdeki en iddialı seçeneklerinden olan Sennheiser Momentum True Wireless 4 Türkiye’de satışa çıktı.

Türkiye’de üç farklı renk seçeneğiyle 11.999 TL’den satışa sunulan Sennheiser Momentum True Wireless 4 için yapılan resmi açıklama şöyle oldu: “True Wireless 4, ses kalitesinin, son teknoloji özelliklerin ve kişiselleştirilmiş konforun benzersiz birleşimi ile kablosuz ses için heyecan verici bir devir başlatıyor. Kullanıcı odaklı ve yenilikçi yaklaşımıyla, hem kişiselleştirilebilir hem de çok amaçlı kullanım arayan ses tutkunlarına özenle tasarlanmış bir ses yolculuğu sunuyor. Bluetooth 5.4, AuracastTM ve LE Audio (Düşük güçte yüksek ses iletimi) gibi geleceğin teknolojileri ile donatılmış True Wireless 4, ultra düşük gecikme süresine sahip üstün ses kalitesini kulaklarınıza getiriyor. True Wireless 4 7,5 saate kadar kesintisiz dinleme süresi (Şarj kutusuyla 30 saat e kadar uzatılabilir) ve sadece 8 dakikalık şarjla 1 saate kadar kullanım sağlayan hızlı şarj özelliği sunuyor. USB-C destekli şarj kutusu, gittiğiniz her yerde kulaklığınızı hızlı ve rahat bir şekilde şarj edebileceğiniz anlamına gelirken, entegre Qi kablosuz şarj özelliği sayesinde, masanızdaki kablo karmaşasından da kurtulabileceksiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

True Wireless 4’ün içindeki en son kablosuz teknolojiler öncekilerle karşılaştırıldığında etkileyici yenilikler sunarken, Sennheiser bu modelde akustik deneyimi daha da iyileştirmenin yollarını buldu. Üst seviye altı mikrofon, çevredeki seslere daha hızlı ve daha güçlü tepki vererek hem telefon görüşmelerinin kalitesini arttırıyor, hem de Adaptif Gürültü Engelleme sisteminin etkinliğini iyileştiriyor. Uyarlanabilir ekolayzır, müzik, film, podcast veya oyun akışlarının frekans yapısını izleyip daha dengeli bir ses sunarken, Ses Kişiselleştirme, Ses Bölgesi ve Ses Kontrolü gibi özellikler de Smart Control Uygulaması (iOS ve Android) aracılığıyla destekleniyor.”

Ürün hakkında konuşan Sennheiser Ürün Müdürü Frank Foppe, “Ses kalitesi müşterilerimiz için her zaman en önemli öncelik olacaktır ve bunun dünyada uygulanmasına yönelik talebin arttığını görüyoruz” dedi ve ekledi: “Daha yüksek kaliteli donanım ve en geniş kablosuz teknoloji yelpazemiz ile True Wireless 4, bugünün ve geleceğin tüketici ihtiyaçlarıyla birlikte büyüyor.”

Frank Foppe ayrıca şunları ekledi: “Yüz milyonlarca yüksek çözünürlüklü müzik parçasının ötesinde, kablosuz ses ile hayatınızı iyileştirmenin başka güçlü yolları da var. Tatil dönüşü uçağınızı beklerken gürültülü bir havaalanı barında televizyon izlemeye çalıştığınızı veya evinizin salonunda bir sinema deneyimi yaşadığınızı hayal edin; üstelik tüm bunların tek bir kulaklık ile gerçekleştiğini düşünün. İşte True Wireless 4 tüm bunların üstesinden gelebilecek donanıma sahip.” 

Qualcomm Pazarlama Direktörü Mike Canevaro ise şunları söyledi: “Qualcomm S5 Gen 2 Sound Platform ve Snapdragon Sound teknolojileri, kayıpsız ses, ultra düşük gecikme süresi, kusursuz bağlantı, müzik, telefon görüşmeleri ve oyunlar için de birinci sınıf ses deneyimi sunacak. Sennheiser markasıyla uzun bir iş birliği geçmişimiz var ve kendilerinin muhteşem kablosuz sesi sunmak için yeni Snapdragon Ses teknolojimizi True Wireless 4 modeline entegre ettiklerini görmekten heyecan duyuyoruz.”

Sennheiser Momentum True Wireless 4 yanında bu da ilginizi çekebilir: Hyundai’den otomatik çalışan şarj robotu

İLGİLİ HABERLER