reklamı kapat

POPÜLER

OLED iPad Pro LOG tasarım

OLED iPad Pro modelleri için mat ekran opsiyonu sunulabilir

OLED iPad Pro modelleri, bugün ortaya atılan bir iddiaya göre pazara mat ekran opsiyonu ile sunulabilir. Bu detay gerçek olursa birçok kişiyi memnun edecektir.

Apple, uzun yıllardır sattığı monitörler için mat kaplama opsiyonu (Apple buna Nano-Texture Glass adını veriyor) sunuyor. Bu kaplama yansımayı önlediği için çoğu kişinin hoşuna gidiyor, yeni gelen iddialar Apple’ın OLED iPad Pro modelleri için de mat kaplama opsiyonu sunabileceğini gösteriyor. iPad tarafına eğer gerçekse ilk defa getireceği mat kaplamayı daha pahalıya satacağı düşünülen Apple, bu konuda birçok kişiyi memnun edebilir çünkü iPad’ini hali hazırda mat ekran filmiyle kullanan çok sayıda kişi bulunuyor. Gelen son bilgilere göre OLED iPad Pro modelleri ve yeni iPad Air’ler 26 Mart tarihinde tanıtılacak. Daha önce gelen bilgilere göreyse modellerin satışı 26 Mart tarihinde yapılmayacak, Apple ön sipariş sürecini daha sonra başlatacak, dağıtım ise direkt olarak nisan ayının ortasında ya da sonunda olacak. Bu ürünler için bir etkinlik düzenlemeyecek teknoloji devi, onun yerine resmi internet sitesi üzerinden basın bültenleri ve reklam videoları ile tanıtım gerçekleştirecek. Burada özellikle “Pro” modeller dikkat çekiyor, ürünler yapılan sızıntılara göre yerlerini alacakları tabletlerden daha ince tasarlanmışlar (Çerçeveler de bir miktar inceltilebilir) ancak onun haricinde kamera konumlarına / modüllerine kadar aynı tasarım ile yolda bulunuyorlar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kısa süre önce çizim dosyaları dahi sızdırılan ürünler, daha ince gövdeleri ile şimdiden bir endişe oluşturuyorlar. Mevcut versiyonları bükülmeye karşı oldukça dayanıksız olan iPad Pro’lar, daha ince gövde ile daha da fazla bükülme riski taşıyabilirler. Apple’ın bu konuda önemli bir sağlamlaştırma çalışması yaptığı düşünülüyor ancak yine de bu konuda mutlaka yapılacak ilk testleri görmek gerekiyor. Kısa süre önce Vivo firması da yeni tabletini görücüye çıkarmıştı.

OLED iPad Pro modelleri yanında bu da ilginizi çekebilir: Vivo X Flip katlanabilir telefon modeli

İLGİLİ HABERLER