reklamı kapat

POPÜLER

Anker Nebula Capsule II

Anker Nebula Capsule II kablosuz projektör için 5.500 TL’lik fiyat avantajı [Kasım 2023]

Anker Nebula Capsule II taşınabilir projektör için yeni bir kampanya var. Android 9 yüklü gelen projektör silindirik tasarımıyla ve kompakt gövdesiyle dikkat çekiyor.

Dünyanın ilk Android‘li cep sineması olarak lanse edilen Anker Nebula Capsule II modeline çok sayıda uygulama yüklenebiliyor. Bu sayede bir medya oynatıcısına dönüşebilen cihaz, 1.280 x 720 piksel çözünürlük sunuyor. Bir önceki modele kıyasla daha yüksek görüntü kalitesi vadeden projektör aynı zamanda kablosuz projektör olarak da kullanılabiliyor. Siyah renkli bir gövdeye sahip olan cihazın üst kısmında kontrol tuşları bulunuyor. Ön tarafta lens, cihazın hemen altında ise tripod girişi yer alıyor. Cihazın arka kısmında USB-C ve HDMI girişleri de mevcut. Projektör dizüstü bilgisayarlar tabletler ve telefonlardan görüntü aynalama da yapabiliyor. AirPlay ve Miracast destekli projektörde USB ile flaş bellekler de takılabiliyor. Kablosuz olarak kullanılabilen projektörün iç kısmında 9.700 mAh kapasiteli bir pil bulunuyor. Anker’in belirttiğine göre projektör tam dolu pille 2.5 saate varan bir video izleme deneyimi sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Anker Nebula Capsule II projektörün indirimli fiyatı ne kadar?

Kutu içeriğinden çıkan kumandayla kontrol edilebilen projektör aynı zamanda iOS ve Android’li cihazlar için geliştirilen Capsule Control isimli uygulamayla da kontrol edilebiliyor. Piyasadaki fiyatı 18.999 TL olan projektörün indirimli fiyatı ise 13.499 TL.

Anker

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER