reklamı kapat

POPÜLER

APEC APX5 150CC

APEC APX5 150CC Maxi Scooter için yeni A101 fırsatı açıklandı [18 Nisan 2024]

APEC APX5 150CC maxi scooter yeniden A101’de kampanyalı olarak satışa çıkıyor. Fiyat/performans odaklı maxi scooter saatte 95 kilometre hız sunuyor. Ekonomik yakıt tüketimi sağlayan araç 2 yıl garanti süresiyle geliyor.

Dahili arıza sistemine de destek veren scooter aerodinamik ön camı bünyesinde barındırıyor. APEC APX5 150CC modelinde özel tasarım dijital gösterge yer alıyor. Kullanıcılar bu gösterge ekranı üzerinden araçla ilgili bilgileri görüntüleyebiliyor. Yeni nesil süspansiyon geometrisinin kullanıldığı scooter’da LED ön farlar ve stop lamba bulunuyor. Azami taşıma kapasitesi 150 kilogram olan scooter’ın yokuş kalkış kabiliyeti yüzde 15. Elektronik kontrollü enjeksiyon ünitesine sahip olan araçta sürekli değişken otomatik vites sistemi mevcut. Ön tarafta (ABS) kilitlenmeyen fren sistemine destek veren aracın arka kısmı 220 mm’lik disk fren kullanılıyor. Aracın yakıt tüketimi ise 2.8 L/100 km.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

APEC APX5 150CC scooter’ın kampanyalı fiyatı ne kadar?

Kullanıcılar aracı kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alabiliyor. Aracın taksitli fiyatı ise 64.990 TL. Maxi scooter’ın resmi fiyatı ise 72.789 TL. Kampanya 18 Nisan’da geçerli olacak. Araç satın alınan mağazadan teslim edilecek. Şu sıralar uygun fiyatlı bir scoter modeli satın almayı düşünüyorsanız A101’in önümüzdeki hafta sunacağı kampanyayı tercih edebilirsiniz. Yeni indirim haberlerini de paylaşmayı sürdüreceğiz, LOG’u takip etmeye devam edin.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER