reklamı kapat

POPÜLER

AppGallery

AppGallery mart ayında dikkat çekici hediyeler dağıtıyor

AppGallery, 28 Mart’a kadar tüm katılımcılara mobil internet paketleri ve yeni hediyeler dağıtıyor. Büyük ödül kapsamında ise 1 kişiye Huawei Mate 40 Pro, 5 kişiye Huawei MateBook 14 ve 10 kişiye Huawei Watch GT 2 Pro hediye ediliyor.

Kampanya fırsatlarından yararlanabilmek için Huawei kimliği ile AppGallery üzerinden “AppGallery ile Hep Kazan Mart Kampanyası” için hazırlanan uygulama listesinden kampanya süresi içerisinde 1 uygulama indirildiğinde Şanslı Çarkı çevirmek için 1 hak kazanılabilecek. Şanslı Çarkı çeviren kullanıcılar, çarktaki hediyelerden birini kazanıyor.

Ödüller arasında tüm operatörlerde geçerli Haftalık 2 GB internet paketi, Günlük 1 GB internet paketi ve Günlük 500 MB internet paketi yer alıyor. Kullanıcılar aynı zamanda 3 aylık BluTV üyeliği, 30 TL değerinde Gittigidiyor indirim kuponu, 30 TL değerinde BiTaksi kuponu, 30 TL değerinde Lufian kuponu ve 100 TL değerinde Huawei Online Mağaza hediye çekini de kazanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AppGallery özel çekiliş fırsatı da sunuyor

Bu hediyeler sonrasında kullanıcılar, kişisel bilgilerini doldurarak, özel çekilişe katılma hakkı kazanıyor. Ayrıca, arkadaşlarını kampanyaya katılmaya davet eden kullanıcılar günlük 500 MB’lık tüm operatörlerde geçerli mobil internet veri paketi kazanıyor.

Uygulama mağazası haber, sosyal medya, eğlence ve daha fazlasını içeren 18 kategoride uygulama bölümüne sahip. Kullanıcılar isterlerse Huawei’nin Petal Search uygulamasını indirip, tüm kaynaklardan aynı anda uygulama araması da yapabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Microsoft’un yeni nesildeki ikinci oyun konsolu