reklamı kapat

POPÜLER

Apple

Apple 2014’ün en iyilerini açıkladı

Apple, her yıl olduğu gibi bu yıl da yılın en iyilerini açıkladı. 2014’ün En İyileri  olarak adlandırılan Türkiye App Store listesinde bu yılın en iyi uygulaması Replay Video Editor, en iyi iPhone oyunu ise Threes! oldu. Listede finalist uygulama Elevate – Brain Training, finalist oyun ise Leo’s Fortune bulunuyor.

Hyperlapse, Swiftkey, 1Password, Star Walk 2, TRAFI Türkiye, Kaave Falı ve daha birçok uygulama 2014’in en iyi uygulamaları arasında yer alırken; Monument Valley, Hitman GO, FIFA 15, Modern Combat 5: Blackout ve daha birçok oyun bu yılın en iyi oyunları arasında karşımıza çıkıyor.

Başta Afterlight, Facetune, 7 Minute Workout Challange, Minecraft, Grand Theft Auto: San Andreas olmak üzere birçok uygulama yılın en iyi ücretli uygulamaları olarak göze çarparken, yılın en iyi ücretsiz uygulamaları arasında Instagram, Facebook, WhatsApp Messenger, YouTube, Swarm ve daha birçok uygulama bulunuyor. Yılın en yüksek ciro yapan uygulamaları ise Clash of Clans, Candy Crush Saga, Hay Day, Top Eleven, Boom Beach ve birçok farklı yapım yer alıyor. iPad tarafında ise fotoğraf düzenleme aracı Pixelmator en iyi uygulama seçilirken, Monument Valley de en iyi oyun unvanını kazandı.

YORUMLAR