reklamı kapat

POPÜLER

Apple

Apple, 2013’ün en iyi uygulamalarını açıkladı

Apple, her yıl olduğu gibi bu yıl da yılın en iyilerini açıkladı. App Store Best of 2013 olarak adlandırılan Türkiye App Store listesinde bu yılın en iyi iPhone uygulaması Moves, en iyi iPhone oyunu ise Ridiculous Fishing – A Tale of Redemption oldu. Listede finalist uygulamalar arasında Duolingo – Learn Languages for Free ve Endless Alphabet, finalist oyunlar arasında ise DEVICE 6 ve Say the Same Thing yer alıyor.

Pou, Temple Run: Oz, Dolmuş Driver, Traffic Racer, Fruit Ninja, Minecraft, Facetune ve daha birçok uygulama 2013’ün en popüler ücretli uygulamaları arasında bulunuyor. Bu yıla damga vuran Candy Crush Saga, Facebook, Temple Run 2, YouTube, WhatsApp Messenger, Instagram ve daha birçok uygulama bu yılın popüler ücretsiz uygulamaları arasında yer alıyor. Yılın en yüksek ciro yapan uygulamaları ise Clash of Clans, Candy Crush Saga, Top Eleven- Futbol Menajeri, Hay Day, Poker by Zynga, Okey Plus, Real Racing 3.

Geçtiğimiz yıl iPad için özel olarak hazırlanan çizim uygulaması Paper by Fifty Three, yılın en iyi iPad uygulaması
seçilmişti. Apple, bu yılın en iyi iPad uygulaması olarak Disney Animated’ı seçti. Yılın en iyi iPad oyunu ise Badland oldu. Yılın uygulaması ve oyununu takip eden uygulama ve oyunlar arasında Traktor DJ, WWF Together, DEVICE 6 ve IMPOSSIBLE yer alıyor. Popüler ücretli uygulamalar arasında Temple Run: Oz, Grand Theft Auto: Vice City, Puffin Web Browser, Asphalt 7: Heat ve Plants vs. Zombies HD bulunurken, Candy Crush Saga, YouTube, Skype for iPad ve Real Racing 3 popüler ücretsiz uygulamalar arasında karşımıza çıkıyor. 2013’ün en yüksek ciro yapan uygulamaları ise Hay Day, Hurriyet Egazete, Dragon City Mobile, Clash of Clans ve Candy Crush Saga. Listedeki diğer uygulamalara iOS cihazınızdaki App Store uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz.