reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 6

Apple, gelecek talebi karşılamak için 70 milyonu aşkın iPhone 6 siparişi verdi

The Wall Street Journal’ın haberine göre bu yıl piyasaya sürülecek iPhone 6 siparişleri 70-80 milyona ulaştı. Geçtiğimiz yıl iPhone 5s ve 5c modelleri için 50 ila 60 milyon arasında sipariş toplayan şirket, iPhone 5s’e olan yoğun ilgiden ötürü bir takım sıkıntılar yaşamıştı.

Bu yıl böyle bir sorunla karşılaşmak istemeyen Cupertinolu şirket, son gelen dedikodulara göre sipariş miktarını artırmış. The Wall Street Journal buna ek olarak iPhone 5s’te olduğu gibi iPhone 6’nın da kullanıcıların karşısına farklı renk seçenekleriyle birlikte çıkacağını belirtiyor. Kısa bir süre önce Business Weekly, ilk iPhone 6 partisinin 68 milyon olacağını iddia etmişti. Cupertinolu şirketin üreticilerinden Foxconn’un 100 bin kişiyi, Pegatron’un ise 10 bin kişiyi işe alması iPhone 6’ya gelecek talebi daha şimdiden ortaya koyuyor. Daha yuvarlak hatlara, daha hızlı işlemciye ve daha dayanıklı bir ekrana sahip olacağı söylenen iPhone 6’nın eylül ayında duyurulması bekleniyor.

Haberde kullanılan görsel temsilidir.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Apple, gelecek talebi karşılamak için 70 milyonu aşkın iPhone 6 siparişi verdi” için 3 cevap

  1. haloville dedi ki:

    Gel artık geeel 😀

  2. Aladdin Keykubat dedi ki:

    Apple çöp satsa 70 milyon talep olur zaten. Az olmuş bu sipraiş tahmini.

  3. Sedat dedi ki:

    İlk çıktığında fiyatı bindirecekler, sonra ürün yok diye karaborsa yapacaklar.. Ückagıtcıların ekmegine yag sürülmüş olur talep karşılanmazsa