reklamı kapat

POPÜLER

Apple uzay grisi aksesuar
Apple uzay grisi aksesuar
Apple uzay grisi aksesuar
Apple uzay grisi aksesuar

Apple’ın “uzay grisi” aksesuarları için beklenen haber

Geçtiğimiz saatlerde yeni 9,7 inç iPad modelini duyuran Apple, aynı zamanda “Uzay Grisi” klavye, fare, ve dokunmatik yüzey birimlerini de satışa sundu.

Türkiye’de de satışa çıkan uzay grisi aksesuarlar, biliyorsunuz şimdiye kadar sadece aynı rengi taşıyan güçlü iMac Pro ile elde edilebiliyordu. Bunu bugün değiştiren Apple, aksesuarları bağımsız olarak da satışa sundu. Buna göre artık Sayısal Tuş Takımlı Magic Keyboard, Magic Mouse 2 ve Magic Trackpad 2 uzay grisi renk seçeneğiyle satın alınabiliyor. Daha önce sadece gümüş renkleri bulunan modeller, yeni renkleriyle çok daha profesyonel görünüyor. Kişiden kişiye değişmekle beraber daha şık da duran ürünler, kir göstermeme konusunda da kullanıcıları memnun edecek gibi görünüyor. Ancak bunun aşağıda görebileceğiniz üzere büyük bir götürüsü bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Uzay grisi Apple aksesuarlar için 27 bin TL vermeye gerek kalmadı

Satışa çıkan yeni ürünlerden Sayısal Tuş Takımlı Magic Keyboard 649 TL fiyat etiketine sahip. Magic Mouse 2 479 TL, son olarak Magic Trackpad 2 ise 649 TL fiyat etiketine sahip. Ancak burada özellikle belirtmek gerekiyor. Şirket garip şekilde uzay grisi ürünlere daha yüksek fiyat çekiyor. Normalde yani gümüş rengiyle klavye 599 TL, fare 379 TL, Trackpad 2 ise 599 TL’ye satılıyor. Şirket burada garip bir politika izlemiş görünüyor. Bu da elbette kullanıcılar tarafından oldukça eleştirilecek gibi duruyor.

İlgili Video

İşte Apple Pencil destekli yeni iPad