reklamı kapat

POPÜLER

Apple TV

Apple TV (4.nesil) incelemesi

Apple’ın televizyonun geleceği olarak lanse ettiği yeni Apple TV, yenilenmiş tasarımı, uygulama mağazası, kişisel asistan servisi Siri ve touchpad destekli yeni uzaktan kumandasıyla fark yaratıyor. 32 ve 64 GB’lık hafıza seçenekleriyle birlikte gelen yeni Apple TV’yi tüm detaylarıyla masaya yatırdık.

İlk olarak iPhone 6s etkinliğinde karşımıza çıkan dördüncü nesil Apple TV nihayet kısa bir süre önce tüm dünya ile aynı anda Türkiye’de de satışa sunuldu. Satışa çıkar çıkmaz temin ettiğimiz yeni Apple TV, güçlü performansı ve gelişmiş özellikleriyle selefinden ayrlıyor.

2007 yılında piyasaya sürülen ve bu zamana kadar Apple için bir hobi projesi olarak görülen Apple TV, 20 milyonluk satış rakamına ulaşmasının ardından bir hobi cihazı olmaktan çıkmış ve çok daha iddialı bir ürün haline gelmiş. tvOS olarak adlandırılan işletim sistemi sayesinde uygulamalar veya oyunlar yükleyebileceğiniz yeni Apple TV’nin sunduğu avantajlardan önce tasarımından bahsedelim.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Apple TV (4.nesil) incelemesi” için 2 cevap

  1. Onur dedi ki:

    iMac 5k dan tv ye AirPlay’e çalışıyor mu?Daha önceki nesilde problem var…aktarmıyor da

  2. unionclub dedi ki:

    Mid 2011 iMac destekliyor görünmesine ve güncel olmasına rağmen AirPlay yansıtması yapmıyor! Videolarda da sadece sesi Apple TV’ye gönderiyor! Bunun dışında herşeyi neredeyse mükemmel, tek karşılaştığım sorun bu oldu.