reklamı kapat

POPÜLER

Apple Watch Ultra 2

Apple Watch Ultra 2 için 7.000 TL’lik indirim fırsatı [Mayıs 2024]

Apple Watch Ultra 2 akıllı saatin fiyatı düştü. Bir satış kanalında fiyatı gerileyen saat Apple’ın S9 işlemcisinden güç alıyor. Bu sayede hızlı bir performans vadeden saat WatchOS 10 yüklü geliyor.

Saatte aynı zamanda Çift Dokunuş özelliğiyle öne çıkıyor. Kullanıcılar parmak hareketleriyle akıllı saati rahatlıkla kontrol edebiliyor. Sunduğu özelliklerle ve dayanıklı tasarımıyla ekstrem sporlarla uğraşan kullanıcıları hedef alan saatte safir cam bulunuyor. Bu sayede çizilmelere ve darbelere karşı mukavemet gösteren Apple Watch Ultra aynı zamanda bir dalış bilgisayarı olarak da kullanılabiliyor. Önümüzdeki günlerde gelecek uygulama desteğiyle dalış yapan kullanıcılara faydalı özellikler sunacak akıllı saat 100 metre suya karşı dayanıklı. 502 x 410 piksel çözünürlüklü 1,92 inç ekranı bünyesinde barındıran saatte diğer modellerde olduğu gibi her zaman açık ekran özelliği var. Dahili depolama kapasitesi 32 GB olan modelde eSIM özelliği de yer alıyor. Bu destek sayesinde kullanıcılar iPhone’larına ihtiyaç duymadan akıllı saati bağımsız olarak çalıştırabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple Watch Ultra 2 akıllı saatin kampanyalı fiyatı ne kadar?

Telefonlara gelen aramalar akıllı saat üzerinden direkt olarak yanıtlanabiliyor. Bu özelliği şu anda sadece Turkcell kullanıcıları kullanabiliyor. Saat suyun sıcaklığını da ölçebiliyor. Piyasadaki satış fiyatı 46.499 TL olan akıllı saatin kampanyalı fiyatı ise 39.499 TL. Kullanıcılar akıllı saati kredi kartlarıyla 9 aya kadar vade farksız da temin edebiliyor.

Apple Watch Ultra 2

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın