reklamı kapat

POPÜLER

Anker Prime

Dizüstü bilgisayarları şarj edebilen 130 watt’lık Anker Prime powerbank için indirim fırsatı [Mayıs 2024]

Anker Prime 12.000 mAh taşınabilir şarj cihazının fiyatı düştü. Kısa bir süre önce Türkiye’de satışa çıkan powerbank, Anker’in Türkiye garantisiyle geliyor.

Pil kapasitesi 12.000 mAh olan Anker Prime şarj cihazı akıllı telefonlarla birlikte kablosuz kulaklıklar veya el konsolları haricinde dizüstü bilgisayarları da şarj edebiliyor. MacBook Air (2020 model) 33dakikada yüzde 50 şarj edebilen cihaz Power Delivery 3.1 desteğiyle fark yaratıyor. Yeni modeli piyasadaki taşınabilir şarj cihazlarından ayıran en önemli farklardan biri 130 watt’lık şarj desteği. Aynı anda hem akıllı telefonu hem de dizüstü bilgisayarı şarj edebilen Anker Prime 12.000 mAh modelinde iki adet USB-C bağlantı noktası bulunuyor. USB-C bağlantı noktaları 130 watt’lık şarj desteği sağlıyor. Pek tabii bu watt değerleri tek bir cihaz şarj edilirken elde edilebiliyor. Kullanıcılar mobil cihazlarına yükleyecekleri Anker uygulaması üzerinden şarj cihazındaki verileri kolayca görebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Anker Prime taşınabilir şarj cihazının kampanyalı fiyatı ne kadar?

Şarj aktarım gücü ve kalan enerji miktarı gibi konularda gerçek zamanlı olarak gösterilen bu bilgiler aynı zamanda cihazın üzerindeki ekran üzerinde de yer alıyor. Türkiye’deki resmi fiyatı 6.999 TL olan cihaz yapılan indirimle şu anda 4.999 TL‘ye temin edilebiliyor. Yeni kampanya haberlerini aktarmaya devam edeceğiz, LOG’u takip etmeye devam edin.

Anker

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER