reklamı kapat

POPÜLER

Anker Prime

130 watt hızlı şarj destekli Anker Prime powerbank için 2.313 TL’lik indirim fırsatı [Temmuz 2024]

Anker Prime 12.000 mAh taşınabilir şarj cihazı için yeni bir indirim kampanyası geldi. Daha önceden de satış fiyatı düşen taşınabilir şarj cihazının pil kapasitesi ise 12.000 mAh.

Anker’in Türkiye garantisiyle gelen Anker Prime powerbank, akıllı telefonlarla birlikte kablosuz kulaklıklar veya el konsolları haricinde dizüstü bilgisayarları da şarj edebiliyor. MacBook Air (2020 model) 33dakikada yüzde 50 şarj edebilen cihaz Power Delivery 3.1 desteğiyle fark yaratıyor. Yeni modeli piyasadaki taşınabilir şarj cihazlarından ayıran en önemli farklardan biri 130 watt’lık şarj desteği. Aynı anda hem akıllı telefonu hem de dizüstü bilgisayarı şarj edebilen Anker Prime 12.000 mAh modelinde iki adet USB-C bağlantı noktası bulunuyor. USB-C bağlantı noktaları 130 watt’lık şarj desteği sağlıyor. Pek tabii bu watt değerleri tek bir cihaz şarj edilirken elde edilebiliyor. Kullanıcılar mobil cihazlarına yükleyecekleri Anker uygulaması üzerinden şarj cihazındaki verileri kolayca görebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Anker Prime taşınabilir şarj cihazının indirimli fiyatı ne kadar?

Şarj aktarım gücü ve kalan enerji miktarı gibi konularda gerçek zamanlı olarak gösterilen bu bilgiler aynı zamanda cihazın üzerindeki ekran üzerinde de yer alıyor. Türkiye’deki resmi fiyatı 6.999 TL olan cihaz yapılan indirimle şu anda 4.686 TL‘ye temin edilebiliyor. Yeni kampanya haberlerini aktarmaya devam edeceğiz.

Anker

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın