reklamı kapat

POPÜLER

Apple’dan Android kullanıcılarını hedef alan yeni reklam serisi [Video]

Apple son zamanlarda reklam çalışmalarına hız vermiş durumda. Kısa bir süre öncesinde iPhone’un kamera yeteneklerine odaklanan ve iPhone ile daha iyi nasıl fotoğraflar çekilebileceğini gösteren bir video serisi hazırlayan Apple, şimdi ise Android’den iPhone’a geçişin ne kadar kolay olduğunu açıklayan reklamlar yayınladı.

Yayınlanan bu yeni reklamlar Apple’ın yıllar öncesinde Mac ve PC’yi karşı karşıya getirdiği ünlü reklam serisini hatırlatıyor. Apple sitesinin yenilenmiş “Switch” sayfasının tanıtımını yapan reklamlarda iPhone’a geçiş hakkında aklında soru işaretleri bulunan Android kullanıcılarının sorularını yanıtlarken bir yandan da Android’e göndermeler yapılıyor. Yayınlanan 5 adet reklam filminin birinde iPhone’un diğer telefonlardan çok daha hızlı olduğu belirtiliyor. Bir diğerinde ise gizlilik konusuna vurgu yapılıyor. Diğer telefonlardaki verilerin güvende olmadığı, iPhone’da ise verilerinizi sizden başka kimsenin göremeyeceği ifade ediliyor. Geri kalan reklamlarda ise telefondaki fotoğrafların kolayca iPhone’a taşınabileceği ve müziklerin de hiçbir sorun yaşanmadan iPhone’a aktarılabileceği belirtiliyor.

Bilindiği üzere Android’de yer alan Move to iOS isimli uygulama sayesinde Android’deki rehber, fotoğraflar ve yer işaretleri gibi bilgiler iOS’e aktarılabiliyor. Söz konusu uygulamaya buradan ulaşabilir, Apple’ın konuyla ilgili bilgiler barındıran yenilenmiş internet sayfasını ise buradan görebilirsiniz.

VİDEOLAR

https://youtu.be/R-kbqiLxZwM

https://youtu.be/OmdC2eEeQAI

https://youtu.be/8IKxOIbRVxs

https://youtu.be/poxjtpArMGc

https://youtu.be/99w8cdTcliA