reklamı kapat

POPÜLER

Apple iPhone 11 iPhone 11 Pro
Apple iPhone 11 iPhone 11 Pro

Apple’dan şaşırtan iPhone 11 ve 11 Pro hamlesi

Teknoloji devi Apple’ın 10 Eylül akşamında tanıttığı iPhone 11, 11 Pro ve 11 Pro Max modelleri, beklenenden fazla ilgi görüyor.

Advertisement

Apple’ın yeni iPhone 11 ailesi, biliyorsunuz direkt olarak kameraya odaklanıyor. Tasarımları iPhone X ile geçilen çizgide olmasına rağmen kamera tarafındaki artış kişileri çok memnun etmişe benziyor. Çünkü gelen bilgilere göre Apple, yüksek talep nedeniyle yeni modellerin üretimini yüzde 10 oranında artırıyor. Bunun mevcut üretim planına ekstra 8 milyon ünite ekleyeceği anlamına geldiği söyleniyor. Halen birçok ülkede resmi olarak satılmayan modeller, bu konuda gerçekten şaşırtıyor. Ailede genel olarak en çok talebi ise en ucuz model olarak iPhone 11 alıyor. Bu model üçüncü telefoto kamera ve OLED ekran eksiğine rağmen çok ama çok güçlü bir seçenek ortaya koyuyor. Bu telefona daha çok iPhone X sahiplerinin ilgi gösterdiği gelen bilgiler arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone 11 ailesi Türkiye’de ise çok talep göremeyecek

Çünkü Apple Watch Series 5 ile beraber 18 Ekim tarihinde Türkiye’de de satılacak telefonlar hiç ama hiç ucuz olmayacak Yurt dışında 699 dolar, 999 dolar, 1.099 dolar seviyesinde satılan telefonlardan, 11 Pro’nun Türkiye’ye resmi olarak en az 11 bin TL‘ye geleceği tahmin ediliyor. 11 Pro Max’in Türkiye’ye resmi olarak en az 13 bin TL hatta 14 bin TL‘ye geleceği düşünülüyor. iPhone 11’in ise Türkiye’de resmi olarak en az 8 bin TL‘ye satılacağı konuşulanlar arasında.

İlgili Videolar