reklamı kapat

POPÜLER

apple music

Apple’ın canlı yayınlayacağı müzik festivalinin yıldızları belli oldu

Apple, bu yıl düzenleneceği müzik festivalinde hangi sanatçıların yer alacağını duyurdu. Bu yıl Londra’da 10’uncusu gerçekleşecek müzik festivalinde Elton John, Alicia Keys, Calvin Harris, Britney Spears, Robbie Williams ve daha birçok ünlü isim müzikseverlerle buluşacak.

Londra’daki efsanevi Roundhouse’da gerçekleşecek konserler, Apple Music üyeleri tarafından canlı olarak iPhone, iPad, iPod touch, Mac, PC, Apple TV ve Android telefonlardan izlenebilecek. Türkiye’de de izlenebilecek bu konserler hakkında Apple Uluslararası İçeriklerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Oliver Schusser şunları söyledi: “Festival geçtiğimiz on yıl içinde dünyanın en büyük ve en iyi sanatçılarını Londra’da buluşturarak milyonlarca müzikseverin evine getirdi. Apple Music Festival bu yıl zengin geçmişine yenilikler katıyor. 10. doğum günümüzü kutlarken yine olağanüstü sanatçıların sahne alacağı bir festivalin heyecanı içindeyiz.”

Apple Music Festival, 18 Eylül ile 30 Eylül arasında gerçekleştirilecek. İngiltere’de bulunan müzikseverler, Apple Music üzerinden ve belirli medya ortakları aracılığıyla ödül çekilişlerine katılarak bilet kazanmak için başvurabilecek.