reklamı kapat

POPÜLER

Microsoft’tan oyun tutkunlarına özel pijama

25 Ağustos 2016

1 Nisan tarihinde teknoloji firmalarınca tanıtılan anlamsız ve eğlenceli ürünlere alışığız. Microsoft’un tanıtımını yaptığı bu oyunculara özel kıyafet de ilk bakışta yaklaşık 8 ay kadar gecikmiş bir şaka gibi görünüyor. Tanıtımın gerçek olduğunu öğrenmek ise hayatı sorgulamamıza neden oluyor.

Oyundan başka bir şey düşünmeyenler için tasarlandığını düşündüğümüz Xbox Onesie, oyun sırasında ihtiyaç duyulabilecek birçok özelliğe sahip. Örneğin kol kısmındaki cep sayesinde telefon buraya yerleştirilebiliyor, geniş kapüşon kısmı oyuncu kulaklığına yer ayırıyor ve kıvrılabilir yapısıyla yaz-kış giyilebiliyor. Kol kısımlarındaki kaymayan kumaş yapı sayesinde koltukta oyun oynarken kolların kayarak oyun hakimiyetini kaybetmenin önüne geçiliyor. Ayrıca kıyafetin ön kısmında oyuncunun gamertag’i yazıyor.

Böyle bir giysiyle kimseye görünmek istemeyeceğinizi düşünürsek bu yazının tek avantajı, kendi oyuncu adınızı unutmamak olacaktır. Çıkış tarihi ve fiyatı bilinmeyen Xbox Onesie için halen birinin çıkıp şaka olduğunu söylemesini bekliyoruz. Zira şakaysa hiç komik değil, ciddiyse çok komik.

YORUMLAR