reklamı kapat

POPÜLER

Assassin’s Creed filmi yönetmenini buldu mu?

Bir türlü çekimleri başlayamayan Assassin’s Creed filmi sonunda kendine bir yönetmen bulmuş olabilir. Bu yılın başlarında Safe House filminin yönetmeni Daniel Espinosa’nın filmi yöneteceğine dair güçlü dedikodular vardı fakat artık oklar Espinosa’yı göstermiyor.

Bu ayın başında Assassin’s Creed filminin senaryosunun yeniden yazıldığını duyurmuştuk. Film ekibinin şimdiki hedefi ise yönetmen koltuğunu doldurmak. Oyundan uyarlama olan bu filmin yönetmen koltuğu için ise şimdi de Justin Kurzel ile görüşmeler başlamış durumda. Kurzel 2015 yılında çıkacak olan Macbeth filminin de yönetmeni, üstelik aynı filmin başrol oyuncusu, Assassin’s Creed’de başrolü üstlenecek olacak olan Michael Fassbender‘dan başkası değil.

Fassbender
Henüz bir anlaşmaya imza atılmamış olsa da şu an en güçlü aday Justin Kurzel gibi görünüyor. Michael Fassbender ise filmle ilgili şu açıklamayı yapmıştı: “Film projesini kesinlikle gerçekleştiriyoruz. Şimdilik senaryoyu şekillendiriyoruz. Assassin’s Creed’i duymuştum fakat daha önce hiç oynamadım. Ubisoft bana hikayeyi anlattığında konuyu epey ilginç buldum.”

Filmin Ağustos 2015’te izleyiciyle buluşması bekleniyor.

YORUMLAR