reklamı kapat

POPÜLER

Kamera arkası görüntüleriyle Assassin’s Creed dünyasına giriş [Video]

Aynı isimli oyun serisinden sinemaya uyarlanan Assassin’s Creed yakın zamanda izleyici karşısına çıkacak. Filmin kamera önü ve arkasından ilgi uyandıran görüntüler paylaşıldı.

Aralık ayında vizyona girecek olan yapımın başrolünde Michael Fassbender yer alıyor. Ona Marion Cotillard, Michael K. Williams, Jeremy Irons ile Brendan Gleeson gibi ünlü isimler eşlik ediyor. Fassbender burada Callum Lynch ve Aguilar de Nerha karakterlerini canlandırıyor. Hikayenin geçtiği dönemde son teknoloji ürünü The Animus geliştiriliyor. Bu teknoloji insanların genlerinde gizlenen anıları gün yüzüne çıkartıyor. Callum da, 16. yy‘da İspanya‘da yaşayan Aguilar de Nerha ile akrabalığı sebebiyle seçiliyor. Bu teknoloji sayesinde bir zamanlar suikastçi olan Aguilar’ın anılarını yaşaması ve onun özel yeteneklerine kavuşması sağlanıyor. Böylece Callum günümüzdeki büyük tehlikeye karşı mücadele verebilecek hale geliyor.

Videoda Assassin’s Creed‘in olabildiğince gerçekçi hissettirmesi için çabalandığından bahsediliyor. Bu sebeple mümkün olan sahnelerde CGI yerine eski usül yöntemler tercih edilmiş. Gerçek mekanlar ve dublörler ile yüksekten yapılan atlayışlarda bile CGI kullanılmıyor. Filmdeki detaylara özellikle önem verilerek hayranlar memnun edilmeye çalışmış.

Justin Kurzel tarafından yönetilen Assassin’s Creed ülkemizde 23 Aralık tarihinde vizyona girecek. Paylaşılan videoyu haberin başlangıcında bulabilirsiniz.

ETİKETLER
YORUMLAR