reklamı kapat

POPÜLER

Assassin’s Creed filminin yeni posteri geçmiş ve geleceği bir araya getiriyor

Ünlü oyuncu Michael Fassbender‘ın başrolünde yer aldığı Assassin’s Creed‘e geri sayım devam ediyor. Merakla beklenen filmden yeni bir poster izleyicilerle paylaşıldı.

Oyun sevenler tarafından yakından tanınan Assassin’s Creed beyaz perdeye geliyor. Ubisoft tarafından geliştirilen oyunun hikayesi sonunda Hollywood‘un ilgisini çekmeyi başardı. Heyecanla beklenen bu yapımın başrollerini Michael Fassbender ve Marion Cotillard paylaşıyor. Michael K. Williams, Jeremy Irons ve Brendan Gleeson gibi isimler de yan rollerde karşımıza çıkıyor.

Burada ana kahraman olarak karşımıza Callum Lynch çıkıyor. Geliştirilen özel bir teknoloji genlerde saklanan anıların gün yüzüne çıkmasını sağlıyor. Lynch da bu işlem için kaçırılıyor. Böylece 15. yüzyılda İspanya’da yaşamış olan atası Aguilar‘ın anılarına erişmesi sağlanıyor. Bu süreçte öğrendiklerini günümüzdeki büyük bir düşmanı alt etmek için kullanıyor.

Yönetmenliğini Justin Kurzel‘in üstlendiği Assassin’s Creed filmi 23 Aralık‘ta vizyona girecek. Paylaşılan yeni posteri hemen aşağıda bulabilirsiniz.

assassins-creed-2