reklamı kapat

POPÜLER

Aksiyon vadeden Assassin’s Creed’den yeni fragman paylaşıldı

Aynı isimdeki oyun serisinden beyaz perdeye uyarlanan Assassin’s Creed bu yılın merak uyandıran yapımları arasında yer alıyor. Başrolünde Michael Fassbender‘ı izleyeceğimiz filmden yeni bir fragman paylaşıldı.

Ubisoft tarafından geliştirilen seri oyunculara tarihin gölgede kalmış kısımlarında dolaşmayı vadediyordu. Bir zamanlar büyük ilgi gören seri yeni oyunlardaki eksiklikler sebebiyle gözden düşmeye başladı. Buna rağmen Assassin’s Creed oldukça sağlam bir hikayeye sahip ve bu durum da Hollywood‘un gözünden kaçmadı. Aralık ayında vizyona girmesi planlanan filmin başrolünde Michael Fassbender yer alıyor. Ona bu yapımda Marion Cotillard, Michael K. Williams, Jeremy Irons ile Brendan Gleeson gibi oyuncular eşlik ediyor.

Assassin’s Creed’e farklı bir boyut kazandıracak olan filmde Callum Lynch ana karakter olarak karşımıza çıkıyor. Bir grup bilimadamı tarafından geliştirilen yeni teknoloji insanların genlerinde gizli anıları ortaya çıkartıyor. Aguilar de Nerha ile akraba olan Callum kendi isteği dışında alıkonuluyor. Bu teknoloji sayesinde onun Aguilar’ın anılarını yaşaması ve yeni yetenekler elde etmesi sağlanıyor. Böylece Callum günümüzdeki düşmana karşı savaşabilecek hale geliyor.

Yönetmenliğini Justin Kurzel‘in üstlendiği Assassin’s Creed ülkemizde 23 Aralık tarihinde vizyona girecek.

assassins-creed

İLGİLİ HABERLER