reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Assassin’s Creed şimdi de anime serisiyle geliyor!

Adi Shankar çok ilginç işlere imza atmaya devam ediyor. Önce Netflix için Castlevania projesini tamamlayan Shankar’ın yeni duyurusu Assassin’s Creed oldu. Shankar Assassin’s Creed’i “anime serisine” çeviriyor.

Advertisement

Adi Shankar projeleri duyurma konusunda fazla heyecanlı desek yanılmış olmayız. Castlevania duyurusunu da Facebook hesabı üzerinden yapmış, hepimizi bir hayli mutlu etmişti. 7 Temmuz’da Netflix’te yayınlanacak Castlevania’dan sonra Shankar yeni projesini seçmiş: Assassin’s Creed.

Ubisoft’un en başarı serisi Assassin’s Creed, Shankar’ın en sevdiği oyun serilerinden biri. Duyurusundaki her cümleden heyecanı belli olan Shankar ne yazık ki pek bir detay paylaşmıyor. Shankar projenin anime serisi olacağını ve tamamen orijinal bir hikayeyi takip edeceğini açıkladı. Yani Desmond’dur, Altair’dir onları göremeyeceğiz ana karakter olarak. Projenin hangi yayıncı kuruluşla anlaşmalı olarak yayınlanacağı ve çalışmalara ne zaman başlanacağı ise belirsizliğini koruyor. Ancak Ubisoft, film serisinde olduğu gibi yavaş ilerlemeyi tercih ederse bu projeyi yakın gelecekte biraz zor görürüz gibi…

Assassin’s Creed’in geçtiğimiz aralık ayında vizyona giren filminde başrolde Michael Fassbender yer alıyordu. Aynı şekilde orijinal bir hikaye örgüsü izleyen film açık uçlu sonuyla devamının geleceği izlenimini yaratmıştı. Filmin ardından bir de anime serisi gelen Assassin’s Creed, etki alanını daha da genişletecek gibi duruyor.