reklamı kapat

POPÜLER

Assassin’s Creed filminden yeni fotoğraflar gün yüzüne çıktı

Başrolünde Michael Fassbender‘ın yer aldığı Assassin’s Creed Aralık 2016’da izleyici karşısına çıkacak. Merakla beklenen filmden ilgi uyandıran yeni kareler paylaşıldı.

Ubisoft tarafından geliştirilen Assassin’s Creed serisi oyuncuları tarihi bir yolculuğa çıkartıyordu. Son yıllarda oyunlardaki hatalar sebebiyle seri gözden düştü ancak hikaye Hollywood’un ilgisini çekmeyi başardı. Yakında vizyona girecek olan uyarlama yapımın başrollerinde Michael Fassbender ve Marion Cotillard yer alıyor. Onlara Michael K. Williams, Jeremy Irons ile Brendan Gleeson gibi isimler eşlik ediyor. Assassin’s Creed önce adı geçen isimler sayesinde oyuncu kadrosuyla ilgi çekti. Ardından paylaşılan ilk fragman izleyicilerde heyecan uyandırmayı başardı.

Assassin’s Creed merkezine Callum Lynch isminde bir karakteri alıyor. Bu dönemde geliştirilen özel bir teknoloji onun genlerinde saklı anıları ortaya çıkartmaya yardımcı oluyor. Böylece 15. yüzyılda İspanya’da yaşamış olan atası Aguilar‘ın anılarına erişiyor. Suikastçi olan Aguilar’ın anılarını yeniden yaşayarak inanılmaz bilgi ve yeteneklere sahip oluyor. Bu sayede günümüzdeki büyük bir tehditi ortadan kaldırma fırsatı yakalıyor.

Justin Kurzel‘in yönettiği Assassin’s Creed Türkiye’de 23 Aralık tarihinde vizyona girecek.

İLGİLİ HABERLER