reklamı kapat

POPÜLER

Assassin’s Creed’deki “büyük atlayış” sahnesi paylaşıldı [Video]

Tanıtımları sayesinde izleyicilerin ilgisini çekmeyi başaran Assassin’s Creed‘in vizyona girmesine kısa bir süre kaldı. Hepimizin merakı tavan yapmışken filmden heyecan dolu bir sahne paylaşıldı.

Bildiğiniz gibi Assassin’s Creed, Ubisoft‘un meşhur oyun serisine dayanıyor. Serinin temelinde yer alan fikri beyaz perdeye aktarıyor. Yönetmen koltuğunda Justin Kurzel otururken, başrolde son zamanların ünlü isimlerinden Michael Fassbender yer alıyor. Ona Marion Cotillard, Jeremy Irons, Brendan Gleeson ve Michael K. Williams gibi isimler de eşlik ediyor.

Kahramanımız Callum Lynch özel kabul edilebilecek bir soydan geliyor. Atalarından Aguilar, 15. yüzyılda İspanya’da suikastçi olmasıyla dikkat çekiyor. Geliştirilen bir son teknoloji ürünü insanların genlerinde gizlenen, atalarına ait anılara erişmesine olanak sağlıyor. Callum bu koşullarda paha biçilemez bir insan oluyor. Kendi isteği dışında bu programa dahil ediliyor ve yüzyıllardır Templar’lar ile devam eden savaşta önemli bir koz olarak görülüyor. O da Aguilar’ın anılarını yaşadıkça zamanla onun yeteneklerini kazanmaya başlıyor. Paylaşılan sahnede de böyle bir ana şahitlik ediyoruz. Yoğun kovalamaca içeren bir anıyı yaşarken, kendisinden beklenen büyük atlayışı gerçekleştiriyor. Üstelik bu sahne herhangi bir CGI içermiyor. Aksine 20th Century Fox bu atlayışın gerçek olduğunu kanıtlayan çeşitli videoları önceden paylaşmıştı.

Assassin’s Creed filmi 23 Aralık‘tan itibaren gösterime başlayacak. Paylaşılan son sahneyi haberimizin girişinde bulabilirsiniz.