reklamı kapat

POPÜLER

Mükemmel selfie çekimine olanak sağlayan akıllı ayna: Juno [Video]

Şimdiye kadar gezerken selfie çekmeyi daha kolay veya keyifli hale getiren birçok ürün piyasaya sürüldü. Juno ismiyle geliştirilen yeni sistem ise iç mekanlarda çekilen selfielere farklı bir hava katmayı vadediyor.

Juno sadece fotoğraf çekim anına odaklanan bir ürün değil. Aksine birçok işlevi bir arada barındırıyor: Ayna, uygun ışık ve takıları koymak için altlık. İlk aşamada hazırlanmayı kolaylaştırıyor. Sık kullandığınız aksesurları tek bir yerde topluyor. Kadınlar için en uygun ışıkta makyaj yapma olanağı sağlıyor. Ardından bu aynayı akıllı telefonunuzla bağlayarak istediğiniz mükemmel selfieyi çekebiliyorsunuz.

Juno sadece bir tane ideal ışık seçeneği sunmuyor. Doğal gün ışığı, ofis ışığı ve akşam üzeri etrafa yayılan o hoş ışık seçenekleriniz arasında yer alıyor. Üstelik ayna istediğiniz yere taşıyabilmeniz için oldukça hafif bir şekilde tasarlanmış. İsterseniz ayağını çıkarıp karşınıza asabiliyor ya da okuma ışığı olarak kullanabiliyorsunuz. Üstelik selfie çekerken telefonu tutma derdini de ortadan kaldırıyor. Çekim moduna aldığınız aynayı aynı zamanda telefonu tutacak bir gereç olarak kullanabiliyorsunuz. Böylece elinizdeki telefona göre şekilden şekle girmek zorunda kalmıyorsunuz.

Farklı birçok elementi bir araya getirerek mükemmel selfieyi elde etmeye olanak sağlayan Juno için bir Kickstarter projesi başlatıldı. Hedefi 15 bin dolar olan kampanya şimdiden 93 bin dolarlık destek elde etti. Siz de bu projeye destek olmak ve aynayı satın almak isterseniz buraya tıklamanız yeterli.

VİDEO