reklamı kapat

POPÜLER

Assassin’s Creed’in son tanıtımında aksiyonun dozu artıyor [Video]

Ubisoft‘un aynı isimli oyun serisinden uyarlanan Assassin’s Creed filmi aksiyon dolu tanıtımlarla ilgi uyandırmayı sürdürüyor.

20th Century Fox tarafından beyaz perdeye taşınan Assassin’s Creed’in başrolünde Michael Fassbender yer alıyor. Ona Macbeth’te de birlikte çalıştığı Marion Cotillard eşlik ediyor. Filmde bu başarılı ikilinin yanı sıra Jeremy Irons, Brendan Gleeson ve Michael K. Williams gibi isimleri de izleme fırsatı yakalayacağız.

Assassin’s Creed’in kahramanı olarak Callum Lynch‘ı görüyoruz. Alıştığımızdan farklı bir dünyada geçen yapımda özel bir teknoloji geliştiriliyor ve bu sayede genlerde saklanan anılar ortaya çıkartılabiliyor. Callum Lynch soyu nedeniyle bu işlem için uygun bir isim olarak belirleniyor ve kaçırılıyor. Üzerinde yapılan çalışmalar sonucunda 15. yüzyılda İspanya’da yaşamış olan suikastçi atası Aguilar‘ın anılarına ulaşmaya başlıyor. Onun macera dolu aksiyonları sayesinde öğrendikleri günümüzdeki büyük bir düşmana karşı kullanılıyor.

Yönetmen koltuğunda Justin Kurzel‘in oturduğu Assassin’s Creed filmi 23 Aralık‘ta vizyonda olacak. Paylaşılan son tanıtımı haberin başlangıcında bulabilirsiniz.

assassins-creed2

İLGİLİ HABERLER