reklamı kapat

POPÜLER

Assassin’s Creed Identity iOS’te; baharda Android’de [Video]

Ubisoft‘un Assassin’s Creed serisi, mobil platformda indirmeye sunuldu. Şimdilik sadece iOS kullanıcılarının indirebileceği Assassin’s Creed Identity‘nin bahar aylarında da Android platformuna geleceği belirtiliyor.

Ücretli olarak iOS platformunda indirilmeye sunulan Assassin’s Creed Identity, Rönesans dönemi İtalyasını akıllı telefon ekranlarına taşıyor. Karakterin özelleştirebildiği oyunda her oyuncu Berserker, Shadow Blade, Trickster veya Thief kategorilerinden birini seçiliyor. Orijinal oyundaki dinamiklerle aynı yapıyı paylaşan oyunda, görevleri başarıyla yerine getirmek ve toplanması gereken objeleri toplamak gerekiyor. Oyun içi satın alımların mümkün olduğu oyunda, 12,99 TL ile 269,99 TL arası değişen paketler mevcut. Bu paketlerle oyunda gerçeli olan para birimi satın alınıyor ve kontrol edilen karaktere silah, kostüm ya da zırh gibi ekipmanlar alınabiliyor. Tanıtım videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

VİDEO

Assassin’s Creed – Identity Launch trailerWell met Assassins! Are you as excited as we are about today’s release of AC Identity? Sharpen your blades and get hyped over our latest trailer and let us hear what you think! Share with your friends and live by the Creed! Download the game now : http://ubi.li/5yn7n

Posted by Assassin’s Creed Identity on Thursday, February 25, 2016