reklamı kapat

POPÜLER

Assassin’s Creed Shadows

Assassin’s Creed Shadows 15 Kasım tarihinde çıkabilir

 - Güncelleme: 14 Mayıs 2024 16:22

Assassin’s Creed Red için isim dün gece Assassin’s Creed Shadows olarak duyurulmuştu. Bugün bir tarih sızdırıldı.

Uzun zamandır beklenen gelişme gerçek oluyor, sonunda Japonya’da geçecek bir Assassin’s Creed oyun geliyor. İlk tanıtım fragmanı (Oyun içi görüntüsü olmayacak deniyor) 15 Mayıs tarihinde paylaşılacak yeni yapım Assassin’s Creed Shadows, sayfanın altındaki sızıntı eğer doğruysa 15 Kasım 2024 tarihinde çıkabilir. Bu tarih bazılarına çok olası gelmiyor ancak Ubisoft’un yapım üzerinde uzun zamandır çalıştığı biliniyor. Gerçek olması halinde birçok kişiyi çok sevindirecek 15 Kasım 2024 tarihi, elbette son dakikada yapılacak bir erteleme ile değişebilir yani oyun 2024’ün sonuna ya da 2025’in başına kalabilir. AC dünyasında bundan önce bir Assassin’s Creed Mirage haberi gündeme gelmişti. Assassin’s Creed Mirage, yapılan resmi açıklamaya göre 6 Haziran tarihinde iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max ve M1 ya da daha iyi işlemciye sahip iPad Air / Pro modelleri için indirmeye sunulacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ön sipariş sayfası burada yer alan oyun, 90 dakika boyunca ücretsiz olarak oynanabilecek, daha sonra 50 dolarlık ücretin verilmesi gerekecek. Konsol sürümüyle aynı deneyimi sunacak bilgisi geçilen Mirage, özellikle iPad Pro’larda keyif verecek. Yapımın hikayesi için yapılan resmi açıklamalar ise şöyle: “Basim’in hikâyesini deneyimleyin. Basim, kabusa benzer şeyler gören yaman bir yankesici. 9. yüzyıl Bağdat’ının keşmekeşli sokaklarını arşınlarken kafasındaki sorulara cevap bulmaya çalışıyor ve adalet arıyor. Gizli Olanlar diye bilinen kadim ve gizemli bir örgüte katılarak ölümcül bir Usta Suikastçı olacak ve kendi kaderini inanılmaz bir şekilde değiştirecek.”

“Kâbuslardan fırlamış görülere sahip, azılı sokak hırsızı Basim’in dokuzuncu yüzyıl Bağdat’ında adalet ve cevap arayışına katılın. Gizemli ve antik bir örgüt olan Hidden Ones aracılığıyla ölümcül bir Usta Suikastçı olduğunda Basim’in kaderi, hiç düşünemeyeceği bir yere evrilecek. Dokuzuncu yüzyıl Bağdat’ının kalabalık sokaklarını arşınlarken azılı sokak hırsızı Basim’in adalet ve cevap arayışına katılın. Gizemli ve antik bir örgüt olan Hidden Ones aracılığıyla ölümcül bir Usta Suikastçı olduğunda Basim’in kaderi, hiç düşünemeyeceği bir yere evrilecek.”

Assassin’s Creed Shadows yanında bu da ilginizi çekebilir: İnsansı robot Ameca ve yapabildikleri