reklamı kapat

POPÜLER

Assassin’s Creed Shadows

Assassin’s Creed Shadows için ilk oynanış görüntüleri geldi [Video]

 - Güncelleme: 10 Haziran 2024 22:59

Japonya’da geçecek Assassin’s Creed Shadows için ilk oynanış görüntüleri geldi. Oyun genel olarak güzel görünüyor.

Uzun zamandır beklenen gelişme gerçek oluyor, sonunda Japonya’da geçecek bir Assassin’s Creed oyun geliyor. 12 dakika uzunluğundaki ilk oyun içi oynanış videosunu yukarıda izleyebileceğiniz Assassin’s Creed Shadows, resmi açıklamaya göre 15 Kasım 2024 tarihinde tüm ana platformlar için çıkacak ve 70 dolarlık bir yurt dışı fiyatına sahip olacak. Türkiye’de Epic Games Store merkezli ön sipariş fiyatı 1.749 TL gibi üzücü bir seviyede olan yapım için şu kısa açıklama geçiliyor: “Assassin’s Creed Shadows’ta Iga vilayetinden usta Şinobi Suikastçı Naoe ile kudretiyle efsaneleşmiş Afrika kökenli samuray Yasuke’nin kesişen hikâyelerine yakından tanıklık edeceksiniz. Çalkantılı geç Sengoku döneminin gölgesinde mücadele eden bu iki iddialı savaşçı, Japonya için yeni bir devrin kapılarını aralarken ortak kaderlerini de birlikte keşfedecek. Kaostan istikrara, karanlıktan aydınlığa… Yeni Creed güneşi Japonya’da yükseliyor.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AC dünyasında bundan önce bir Assassin’s Creed Mirage haberi gündeme gelmişti. Assassin’s Creed Mirage, 6 Haziran tarihinde iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max ve M1 ya da daha iyi işlemciye sahip iPad Air / Pro modelleri için indirmeye sunuldu. Ses getiren oyun 90 dakika boyunca ücretsiz olarak oynanabiliyor, daha sonra ise 50 dolarlık ücretin verilmesi gerekecek. Konsol sürümüyle aynı deneyimi sunacak bilgisi geçilen Mirage, özellikle iPad Pro’larda keyif verecek. Yapımın hikayesi için yapılan resmi açıklamalar ise şöyle:

“Basim’in hikâyesini deneyimleyin. Basim, kabusa benzer şeyler gören yaman bir yankesici. 9. yüzyıl Bağdat’ının keşmekeşli sokaklarını arşınlarken kafasındaki sorulara cevap bulmaya çalışıyor ve adalet arıyor. Gizli Olanlar diye bilinen kadim ve gizemli bir örgüte katılarak ölümcül bir Usta Suikastçı olacak ve kendi kaderini inanılmaz bir şekilde değiştirecek.”

“Kâbuslardan fırlamış görülere sahip, azılı sokak hırsızı Basim’in dokuzuncu yüzyıl Bağdat’ında adalet ve cevap arayışına katılın. Gizemli ve antik bir örgüt olan Hidden Ones aracılığıyla ölümcül bir Usta Suikastçı olduğunda Basim’in kaderi, hiç düşünemeyeceği bir yere evrilecek. Dokuzuncu yüzyıl Bağdat’ının kalabalık sokaklarını arşınlarken azılı sokak hırsızı Basim’in adalet ve cevap arayışına katılın. Gizemli ve antik bir örgüt olan Hidden Ones aracılığıyla ölümcül bir Usta Suikastçı olduğunda Basim’in kaderi, hiç düşünemeyeceği bir yere evrilecek.”

Assassin’s Creed Shadows yanında bu da ilginizi çekebilir: İnsansı robot Ameca ve yapabildikleri