reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Asus N serisi dizüstünde sesin boyutunu değiştiriyor

Asus, daha önce de birlikte çalıştıkları ünlü tasarımcı David Lewis’in imzasını taşıyan yeni N Serisi’nde üst seviye bir ses performansı vadediyor. Ses sistemi Bang & Olufsen ICEPower tarafından geliştirilen bilgisayar, SonicMaster teknolojisini de kullanıyor. Akıcı bir tasarıma sahip olan yeni serinin kenarlarında cilalanmış metal çerçeveler bulunuyor. Piyanoyu andıran yüzeyi ve ses dalgalarından esinlenen hoparlörleri bilgisayarlara güçlü bir karakter kazandırıyor.
Asus N Serisi
N Serisi’nin üzerinde en çok durduğu şey ses. Bang & Olufsen ICEPower’ın geliştirdiği ses sistemi Asus’a özel SonicMaster teknolojisiyle bir araya gelince ortaya normal hoparlörlerlerle yarışacak seviyede bir ses çıkıyor. Bilgisayarların bas çıkışını daha da geliştirmek için harici bir subwoofer da kullanıcılara sunuluyor. “Music Now” özelliğiyle bilgisayardaki müzik dosayalarına saniyeler içinde erişmeye imkan tanıyan N Serisi, “Instant On” fonksiyonu sayesinde de 2 saniye içinde uykudan uyanabiliyor.
Asus N Serisi
Intel’in yeni nesil Core işlemcileriyle çalışan seride DirectX 11 destekli Nvidia GeForce GT 555M grafik işlemci bulunuyor. Optimus TM teknolojisi sayesinde pil ömrünü uzatan seri iki adet USB 3.0 bağlantı noktasısyla yüksek hızlı veri transferine de olanak tanıyor.

Advertisement