reklamı kapat

POPÜLER

ASUS ROG Ally

ASUS ROG Ally taşınabilir bilgisayar için hediye kampanyası duyuruldu [Ekim 2023]

 - Güncelleme: 16 Ekim 2023 21:35

ASUS ROG Ally taşınabilir bilgisayar için hediye fırsatı duyuruldu. AMD‘nin Z1 Extreme işlemcisinden güç alan cihaz güçlü performansıyla fark yaratıyor. 4 nm’lik işlemci Zen 4 mimarisine ve RDNA 3 grafik özelliklerine destek veriyor.

Taşınabilir bilgisayarında FidelityFX süper çözünürlük ve Radeon Süper Çözünürlük gibi yükseltme teknolojileri bulunuyor. Bu özellik sayesinde cihaz görüntü kalitesini koruyor ve kare hızlarını artırabiliyor. Dünyanın ilk Windows işletim sistemli oyun el bilgisayarı cihazın üç farklı kullanım modu mevcut. Kullanıcılar performansı ve güç kullanımını dengelemek için, sessiz modunu (9 watt), performans modunu (15 watt) ve turbo modunu (25 watt) kullanabiliyor. Cihaz güç adaptörüne bağlıyken 30 watt’lık bir güç deneyimi sağlanıyor. 120 Hz’lik yenileme hızı sunan 7 inçlik ekranıyla akıcı bir ekran deneyimi vadeden bilgisayarın ekran çözünürlüğü ise Full HD. SRGB renk alanının yüzde 100’ünü kapsayan cihazın ekran parlaklığı 500 nit’e kadar ulaşabiliyor. Ally bir bilgisayar olduğu için cihazı monitöre veya televizyona da bağlamak da mümkün.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ASUS ROG Ally taşınabilir bilgisayarın Türkiye fiyatı ne kadar?

Dolby Atmos özellikli çift önden çıkışlı akıllı amplifikatör hoparlörleri de bünyesinde barındıran bilgisayarda Wi-Fi 6E bağlantısı da mevcut. Dahili depolama kapasitesi 256 GB olan cihaz Windows 11 Home işletim sistemi yüklü geliyor. Cihaza piyasadaki tüm oyunlar rahat bir şekilde yüklenebiliyor. Bilgisayarın (Extreme işlemcili versiyon) fiyatı ise 32.699 TL. OG Ally’i, 17 Ekim Salı gününden itibaren ASUS E-Store’dan satın alan ilk 20 kişiye de ROG Ally taşıma çantası hediye edilecek.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın