reklamı kapat

POPÜLER

ASUS TUF Gaming A15

RTX 4060 grafik işlemcili ASUS TUF Gaming A15 dizüstü bilgisayarı için indirim fırsatı [Mart 2024]

ASUS Tuf Gaming A15 FA507NV-LP039 dizüstü bilgisayarın fiyatı geriledi. Fiyat/performans odaklı bir oyuncu dizüstü bilgisayarı olan cihazda AMD tarafından geliştirilen Ryzen 7 7735HS işlemcisi yer alıyor.

ASUS TUF Gaming A15 modelinde bu işlemciye 16 GB RAM eşlik ediyor. Bilgisayar FreeDos olarak geldiği için kullanıcıların bilgisayara Windows işletim sistemi de yüklemesi gerekiyor. Grafik işlemcisine bakıldığında bilgisayarda Nvidia RTX 4060 göze çarpıyor. Piyasadaki tüm oyunları akıcı bir şekilde çalıştırabilen bilgisayar RTX desteği sayesinde ışın izleme teknolojisine de destek veriyor. Desteklenen oyunlarda iyi bir aydınlatma deneyimi sağlayan bilgisayarda Full HD çözünürlüklü 15,6 inç ekran bulunuyor. Bu ekran 144 Hz yenileme özelliğiyle akıcı bir ekran deneyimine olanak tanıyor. Dahili depolama kapasitesi 512 GB olan bilgisayar NVIDIA Advanced Optimus özelliğine de sahip. Bu özellik ile bilgisayar tümleşik grafikleri atlayarak bir MUX anahtarı kullanarak kareleri ayrık GPU’dan doğrudan ekrana otomatik olarak yönlendiriyor. Bu yol, MUX Anahtarı olmayan makinelere kıyasla performansı yüzde 5-10 artırıyor. Yüksek çekirdek sayısına sahip CPU’lar tam yükteyken daha fazla ısı üretiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ASUS TUF Gaming A15 dizüstü bilgisayarın kampanyalı fiyatı ne kadar?

TUF Gaming A15, bir çift 84 bıçaklı Arc Flow Fan ile yüksek güçlü CPU’sunu taşıyacak şekilde donatılmış durumda. 39.999 TL‘ye satılan oyuncu dizüstü bilgisayarı yapılan bir indirimle şu anda 38.999 TL‘ye satın alınabiliyor. Yeni kampanya haberlerini de paylaşmayı sürdüreceğiz.

asus

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER