reklamı kapat

POPÜLER

Asus TUF Gaming F17

RTX 3050 destekli Asus TUF Gaming F17 için 4.330 TL’lik indirim fırsatı

Oyunculara özel olarak geliştirilen Asus TUF Gaming F17 için bir indirim fırsatı var. Yaklaşık 20.330 TL’lik fiyata satılan bilgisayar yapılan indirimle fiyatı 15.999 TL’ye geriledi.

Oyun odaklı bir dizüstü bilgisayar olan TUF Gaming F17 adından da anlaşılacağı üzere 17,3 inç ekranla geliyor. Büyük ekranlı dizüstü bilgisayar sahibi olmak isteyen kullanıcılara da hitap eden modelde Intel’in Core i7 11800H işlemcisi ve 16 GB RAM bulunuyor. Grafik tarafında ise Nvidia’nın GeForce RTX 3050 grafik çözümü karşımıza çıkıyor. Bu sayede dizüstü bilgisayarda hem oyunlar oynanabiliyor hem de tasarım uygulamaları kullanılabiliyor. Ekran tarafında Full HD çözünürlüklü bir ekranın tercih edildiği bilgisayarda 144 Hz’lik yenileme hızı sunuluyor. Bu sayede akıcı bir ekran deneyimi elde ediliyor. Adaptive-Sync ile ekranın yenileme hızı, gecikmeyi azaltmak, titremeyi en aza indirmek için GPU’nun kare hızıyla senkronize oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Asus TUF Gaming F17, sanal 7.1 kanallı surround ses desteği sunuyor

Depolama kapasitesi 512 GB olan bilgisayarda DTS:X Ultra destekli iki adet hoparlör yer alıyor. Bilgisayardaki dört ısı borusu ve üç ısı bloğu bilgisayarın soğumasına katkı sağlıyor. 720p çözünürlüğünde web kameranın bulunduğu bilgisayar bu sayede kullancıların görüntülü görüşmeler yapmasına. imkan tanıyor.
asus

İlginizi Çekebilir: Geleceğin robotlarını dans ederken izleyin