reklamı kapat

POPÜLER

Asus ZenWatch 3’te yuvarlak ekran sürprizi

IFA fuarının yaklaşmasıyla teknoloji devlerinin tanıtacağı ürünler de netlik kazanmaya başladı. Söylenenlere bakılırsa Asus, yeni akıllı saati Asus ZenWatch 3’ü tanıtmaya hazırlanıyor.

Bilindiği üzere Asus, geçen yıllarda piyasaya sürülen cihazlarında kare formu tercih etmişti. Android Wear saatler genel olarak yuvarlak tasarımlı olduğu için Asus’un bu hamlesi dikkat çekmişti. Ancak FCC’den onay alan ZenWatch 3 görünüşe göre yuvarlak tasarıma geçiş yapıyor. Paslanmaz çelik gövdeyle geleceği söylenen cihazda Bluetooth 4.2 teknolojisine yer verileceği ileri sürülüyor. Wi-Fi 802.11 b/g/n (2.4 GHz) standartını destekleyecek saatin 5 V 2 amperlik şarj cihazıyla geleceği de söylenenler arasında yer alıyor.

zenwatchh
Uygun fiyatlı akıllı saatler geliştirmesiyle bilinen Asus eğer yuvarlak olacağı söylenen bu cihazda da fiyatı makul seviyelerde tutmayı başarırsa yüksek satış rakamlarına ulaşabileceğini söyleyebiliriz. Cihazla ilgili detayları öğrenebilmemiz için 2-7 Eylül arasında düzenlenecek olan IFA fuarını beklememiz gerekecek.

*Haberin ana görseli Asus ZenWatch 2’ye aittir.

YORUMLAR