reklamı kapat

POPÜLER

Audi Q2, sevenlerinin ilgisini çekecek bir haber ile karşımızda

Alman otomobil üreticisinin en küçük SUV modeli Audi Q2, 31 Temmuz tarihine kadar sürecek ilgi çeken bir kampanya ile sevenlerinin karşına çıkıyor.

Temmuz ayı sonuna kadar devam edecek kampanyada, sınırlı sayıda Q2 30 TDI 116 hp Design/Sport S tronic modeller avantajlı sıfır faizli krediler ile satın alınabiliyor. Audi’nin en küçük SUV modeli Q2, sadece bu modele özel tasarlanan kampanya ile Türkiye’nin dört bir yanındaki Audi Showroom’larında avantajlı koşullarda satın alınabiliyor. Vdf ile birlikte düzenlenen ve 31 Temmuz tarihine kadar devam edecek kampanya ile Audi Q2 30 TDI 116 HP Design/Sport S tronic model otomobiller için 70 bin TL kredi 6-18 ay vade ve yüzde 0 faiz ile alınabiliyor.

Audi Q2 Donanım Özellikleri

Audi Q2 Türkiye’de DynamicSport ve Design olmak üzere üç farklı donanım seçeneğiyle kullanıcılara sunuluyor. Başlangıç donanım olarak nitelendirebileceğimiz Dynamic donanım seçeneğinde arka sis farlarıfar yükseklik ayarıgündüz farları, yağmur ve far sensörüne ek olarak 16 inç boyutunda jantlar yer alıyor. Elektrikli, ayarlanabilir ve ısıtmalı LED sinyalli yan aynalar ise ek paket seçeneğinde yer alıyor. Bu donanımın dahilinde sunulan araç içi ekipmanlara baktığımızda manuel klima, dijital gösterge paneli, bilgi eğlence ekranı ve yokuş destek asistanı gibi seçenekler yer alıyor.

Diğer donanım seçenekleri olan Sport ve Desing donanıma geçtiğimizde, dışta ilk dikkat çeken değişim 17 inç boyutuna yükselen jant takımı oluyor. Audi, tüm donanım seçeneklerinde sanal kokpit, 14 hoparlörlü Bang & Olufsen ses sistemi ve sürücüye yardımcı donanımlarını opsiyonel olarak sunuyor. Bu donanımları S-Line (dış tasarım paketi), Advance (Geri görüş kamerası, Led iç aydınlatma paketi, Seçici göstergeli park sensörü plus, Deluxe otomatik klima) ve Premium (Metalik renk, Panaromik cam tavan, Otomatik açılır, kapanır bagaj kapağı, Elektrikli ayarlanabilir, katlanabilir ve ısıtmalı LED sinyalli dış aynalar, LED far sistemi) paketler olarak ayrı ayrı satın almak mümkün. 405 litrelik bir bagaj hacmine sahip olan Q2’nin ölçülerine baktığımızda; 2.601 mm‘lik aks mesafesi, 4.191 mm‘lik uzunluk ve 1.508 mm‘lik yükseklik değerleriyle karşılaşıyoruz. Aracın toplam ağırlıysa 1.280 kg.

İlginizi çekebilir

402 kilometrelik menziliyle markasının ilk seri üretim elektriklisi; Audi e-tron