reklamı kapat

POPÜLER

Avea ve FC Barcelona Türkiye’de iş ortaklığına gitti

Türkiye’nin önde gelen GSM operatörlerinden biri olan Avea, telekomünikasyon sektöründe bir ilke imza atarak İspanyol futbolunun gözde takımlarından FC Barcelona’nın Türkiye Resmi Telekomünikasyon İş Ortağı oldu. Futbola uluslararası destek veren firmanın Barcelona’yla yaptığı bu iş birliği çerçevesinde Avea müşterileri, FCB markasını taşıyan ürünlere, FCB’ye özel tarife ve GSM hizmetlerine ve FCB’ye ait mobil içeriklere ulaşabilecek. Tüm bunların yanında Avea kullanıcıları Nou Camp Stadyumu’ndaki maçlara bilet ve imzalı forma kazanma şansı da elde edecek.

İş birliğinin bir de sosyal sorumluluk ayağı var. Bu çerçevede başlatılan “FCB Avea Camp – Türkiye’nin Minikleri, Dünyanın Yıldızları” adlı projeyle tüm ülke genelinde seçilecek ilköğretim öğrencileri, FC Barcelona tesislerinde FC Barcelona antrönerlerinden eğitim alma imkanına kavuşacak. Proje, Türkiye Okul Sporları Federasyonu ve Gençlik Spor Genel Müdürlüğü başta olmak üzere önde gelen spor klüplerinin desteğiyle gerçekleştiriliyor.

“LIG BARCELONA”, “LIG BARCA” ve “LIG BAR” anahtar kelimeleri ile pakete üye olabilen Avealıların ceplerine FC Barcelona’nın bu yıl oynayacağı Şampiyonlar Ligi maçlarının özet videoları sms ile gönderilecek. Ayrıca Avealılar, FC Barcelona’nın eski Şampiyonlar Ligi maçlarının özet videolarına ve takımın fotoğraflarına WAP sayfasından erişebilecek. Paketin ücreti vergiler dahil haftalık 1,5 TL.