reklamı kapat

POPÜLER

Dünyadaki “canavarları” bir araya getiren Goodwood Hız Festivali’nden nefes kesen görüntüler [Video]

Kapılarını kapatmaya hazırlanan Goodwood Hız Festivali 2017’de asfalta çıkmış birbirinden özel otomobiller devasa bir galeri ve özel bir video ile bir araya geliyor.

Üretim bandına çıkmış ve çıkmak için heyecanla bekleyen modellerin kendisini gösterdiği, otomobil tutkunlarının “Şirinler Köyü” olan bir Goodwood Hız Festivali‘ni daha geride bırakmaya hazırlanıyoruz. Geçtiğimiz yıl Mercedes-AMG‘nin GT-R ile öne çıkmayı başardığı organizasyon bu yıl da hiper oyuncakların yeteneklerini sergilediği bir şenlik havasında geçti. Tasarımların yanı sıra egzoz ve motor mühendisliklerinin birbirleriyle yarıştığı, araşların asfalt üzerinde dans ettiği festivalin mücevherleri, görsel şölen sunan bir galeri ve yaklaşık 30 dakikalık bir videoyla bu heyecanı tekrar yaşamak isteyenler için bir araya getirildi.


Lamborghini, Ferrari, Aston Martin, Maserati, Zenvo ve McLaren‘ın yakın zamanda ve 2016 yılının son dönemlerinde tanıtımını gerçekleştirdiği modellerinin ön planda olduğu bu yılki festivalde geçtiğimiz yıllarda üreticilerin amiral gemisi rolünü üstlenen araçlar da kendisine yer buldu. Rimac Concept One, Radical RXC ve Noble M600 Speedster gibi sokaklarda pek sık görme imkanımız olmayan modellerin de asfalta çıktığı organizasyon heyecanına sizleri de ortak etmek için sözü fazla uzatmayalım. “Şirinler Köyü”nün tadını çıkartın…

VİDEO