reklamı kapat

POPÜLER

Bang & Olufsen BeoPlay A2 incelemesi

360 derece ses yayabilme özelliği, şık tasarımı ve uzun pil ömrüyle gönlümüzde taht kuran BeoPlay A2, stil düşkünleri ve güçlü ses arayanlar için biçilmiş kaftan

Uzun yıllar piyasaya sürdüğü üst segment ses ve görüntü sistemleriyle tanınan Bang & Olufsen, tüketicileri daha uygun fiyatlı ses ve görüntü ürünleriyle buluşturmak için iki yıl önce B&O Play adını verdiği bir marka yaratmıştı. Firmanın bu marka çatısı altındaki ilk ürünü de AirPlay destekli taşınabilir hoparlör Beolit 12 olmuştu. Beolit 12’nin ardından hoparlör tarafında A9 ve S8’i; kulaklık tarafında ise H3, H6 ve H2 modellerini satışa sunarak BeoPlay ailesindeki ürün gamını genişleten firma, en yeni taşınabilir hoparlörü BeoPlay A2’yi eylül ayının sonunda müzik tutkunlarının beğenisine sunmuştu.

Geçtiğimiz ay Türkiye’de satışa sunulan BeoPlayA2, kısa bir süre önce ofisimize geldi ve hoparlörü inceleme fırsatı bulduk. Beolit 12’nin tasarımcısı Cecilie Manz’ın imzasını taşıyan BeoPlay A2, ses kalitesi, taşınabilirliği ve tasarımıyla fark yaratan bir hoparlör olmuş. Diğer B&O ürünlerinde olduğu gibi BeoPlay A2, modern ve çekici bir tasarıma sahip. Çantaya benzeyen dikdörtgen formuyla göze çarpan hoparlör, tasarım açısından bakılırsa Beolit 12’nin küçülmüş bir modeli olarak karşımıza çıkıyor. Bize hoparlörün yeşil renkli modeli gönderilmiş olsa da BeoPlay A2’nin siyah ve gri renk seçeneği de bulunuyor.