reklamı kapat

POPÜLER

BeoPlay A1
BeoPlay A1

Bang & Olufsen BeoPlay A1 incelemesi

Bang & Olufsen’in bugüne kadarki en uygun fiyatlı Bluetooth’lu hoparlörü BeoPlay A1, taşınabilirliği, göz alıcı tasarımı ve ses kalitesiyle kendi segmentindeki rakiplerine gözdağı veriyor.

Bang Olufsen, BeoPlay ailesini yeni hoparlörlerle genişletmeye devam ediyor. Son olarak evdeki mobilyaları tamamlayan bir aksesuar izlenimi veren bizim de incelemesini yaptığımız BeoPlay A6‘yı piyasaya süren şirket, şimdi de ultra taşınabilir hoparlörü BeoPlay A1 ile pazara sıkı bir giriş yapıyor. Taşınabilirliği ve yuvarlak tasarımıyla ses tutkunlarını ilgisini çekeceğe benzeyen hoparlörün tasarımından kısaca bahsedelim. Üst kısmında alüminyum tabanında ise plastik malzemeye yer verilen hoparlörü kolayca taşımak ve herhangi bir yere asmak için deri kayış da unutulmamış. Alüminyum ve deri kayış sayesinde lüks bir görünüm sunan hoparlörün tasarımı ise daha önceden Beolit 15, BeoPlay A2’nin de tasarımını üstlenen Cecilie Manz’a ait.

Bang & Olufsen’in şimdiye kadarki en küçük ve en uygun fiyatlı hoparlörü olma özelliğini taşıyan BeoPlay A1, biraz önce belirttiğimiz hoparlörlerden izler taşıyor. Gövdesi su ve toz sıçramalarına karşı dayanıklı olan BeoPlay A1, kompakt bir tasarıma sahip ve sadece 600 gram ağırlığında. Hoparlörün kontrolü tabanda yer alan fiziksel tuşlar veya mobil cihazlar üzerinden gerçekleştiriliyor. BeoPlay A1’de dokunmatik tuşlar yerine fiziksel tuşların kullanılmasının sebebi su sıçramalarından ötürü olduğunu ve bu tuşlara basıldığını belirtmemiz gerekiyor.