reklamı kapat

POPÜLER

BeoPlay A6

Bang & Olufsen BeoPlay A6 incelemesi

Evdeki mobilyaları tamamlayan bir aksesuar olarak düşünebileceğiniz BeoPlay A6, kavisli yapıdaki formu ve tüm odayı dolduracak güçte ses kalitesiyle farkını ortaya koyuyor.

Bang & Olufsen, genellikle lüks ses sistemleri ve televizyonlarıyla tanınsa da son yıllarda daha uygun fiyatlı ses ve görüntü ürünleriyle de adından söz ettiriyor.B&O Play ailesini yeni üyelerle genişleten ve bu ailede oldukça başarılı ses çözümlerine yer veren şirket, bu iddiasını yeni hoparlörü BeoPlay A6’yla sürdürmeyi hedefliyor.

Bang & Olufsen Türkiye’nin test için ofisimize gönderdiği BeoPlay A6, daha önce test ettiğimiz BeoPlay ürünleri gibi sunduğu ses kalitesiyle bizi yine büyülemeyi başardı. Hoparlör, sunduğu ses kalitesinin haricinde alışıldık Bang & Olufsen çizgisini de iyi bir şekilde yansıtıyor. Daha önceden birçok Bang Olufsen ürünün tasarımından sorumlu olan ünlü tasarımcı Jakob Wagner’ın imzasını taşıyan hoparlör, evinizdeki mobilyaları tamamlayan bir aksesuar izlenimi veriyor.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Bang & Olufsen BeoPlay A6 incelemesi” için bir cevap

  1. Hakan dedi ki:

    Ben, BeoPlay A2 ve H serisinden sonra Bang & Olusen’den bass performansı beklemeyi bıraktım. Bu ürünün de dolgun, hacimli müzik dinlemek isteyenleri tatmin edeceğini sanmıyorum. Tasarım konusunda zaten diyecek bir şey yok, her üründe olduğu gibi bunda konuşturmuşlar 🙂

    İnceleme için teşekkürler.