reklamı kapat

POPÜLER

Bang Olufsen
Bang Olufsen

Bang & Olufsen’ın fiyatıyla dudak uçuklatan yeni harikası: BeoVision Eclipse Wood Edition [Video]

Bang & Olufsen tasarımıyla fark yaratan yeni televizyonu BeoVision Eclipse Wood Edition’ı kullanıcıların beğenisine sundu. LG’nin OLED panelinin tercih edildiği televizyon tasarımıyla ve sunduğu görüntü kalitesiyle piyasaya yeni bir soluk getiriyor.

Bang & Olufsen’dan alışık olduğumuz tasarım felsefesini yansıtan televizyon, David Lewis tasarım ekibinden Torsten Valeur’un imzasını taşıyor. Tasarım açısından Eclipse modeli ile hemen hemen aynı olan televizyon el yapımı meşe hoparlörlerle farkını ortaya koyuyor. BeoVision Eclipse Wood Edition’ı standart modelle karşılaştırdığımızda televizyonun çok daha organik bir görünüme sahip olduğunu söyleyelim. Evlerdeki ahşap mobilyaları tamamlayan televizyon 4K HDR özelliğiyle en üst görüntü kalitesi vadediyor. İsterseniz HDR özelliğinin ne işe yaradığından kısaca bahsedelim. HDR desteği sayesinde televizyon geniş bir renk aralığına ve doygunluğuna sahip oluyor. HDR desteğiyle birlikte gelen parlak ve zengin renkler sayesinde televizyon çok daha gerçekçi bir deneyimi kullanıcılara sunuyor. HDR özelliği bunun yanında gerçek siyah ve koyu renklerin ortaya çıkmasına yardımcı oluyor.

Bang & Olufsen’ın yeni harikası sunduğu görüntü kalitesiyle birlikte ses performansıyla da tüm dikkati üstüne çekiyor. BeoVision Eclipse’te yer alan SoundCenter, tek başına bir stereo hoparlör olarak ya da surround ses kurulumunda merkez kanal olarak çalışabiliyor. Bir merkez kanalı hoparlörü olarak kullanıldığında, Bang & Olufsen hoparlörün BeoLab hoparlörle aynı ses performansı sunduğu belirtiliyor.

Bang & Olufsen Eclipse Türkiye fiyatı

LG’nin webOS işletim sistemini bünyesinde barındıran televizyon 55 inç veya 65 inç boyutunda satın alınabiliyor. Bang & Olufsen Eclipse 55 base Türkiye fiyatı kdv dahil 16.000 euro, Eclipse 65 base kdv dahil Türkiye fiyatı ise 22.500 euro.

Video