reklamı kapat

POPÜLER

Estetiği teknoloji ile buluşturan bir başyapıt: BeoVision 11

Bang & Olufsen, şimdiye kadar ürettiği en kapsamlı televizyon BeoVision 11‘i satışa sundu. Yaptığı tasarımlarla herkesin almak isteyeceği ürünlere imza atan firma, şimdi de kullanıcıların karşısına BeoVision 11 isimli televizyon ile çıkıyor. Bang & Olufsen, çıkardığı ürünlerin çoğunda imzası bulunan ve geçen yıl hayata gözlerini yuman David Lewis‘in ölmeden önce tasarladığı BeoVision 11 ile yeniden gönüllerde taht kurmaya hazırlanıyor. Estetik harikası olan bu televizyon markanın Smart TV özelliğine sahip olan ilk televizyonu. Tasarım anlayışının haricinde BeoVision 11’de üstün teknolojik özellikler de yer alıyor. Bang & Olufsen‘in son harikası BeoVision 11, sezgisel kontroller, yüksek kaliteli ses ve görüntü kalitesiyle görenleri kendine hayran bırakıyor.
BeoVision 11
40, 46 ve 55 inç büyüklüğünde üç farklı ekran seçeneği bulunan ürün, alüminyum, cam, kumaş ve plastiğin birleşimi ile tasarlanıp kullanıcıların beğenisine sunuluyor. BeoVision 11’in yeni görüntü motoru ve parlaklık polarizeri ile 200 Hz LED tabanlı LCD ekranda iki boyut ve üç boyutlu görüntüler sağlıyor. İki taraflı LED fon ışığının 1.5 D yerel ışık kısma özelliği, iki boyut izleme sırasında kontrastı önemli ölçüde iyileştiriyor. Televizyon buna ek olarak dijital gürültü ve görüntü bulanıklığını düşürerek doğal bir görüntü izlemenize olanak tanıyor. Uyumlu kontrast ve özel görüntü modlarının yanı sıra ideal izleme konforu için 360° Automatic Picture Control teknolojisini bünyesinde barındırıyor.
BeoVision 11
Üzerinde altı hoparlörün yer aldığı televizyonda, üst düzey internet deneyimi de kullanıcılara sunuluyor. Kullanıcılar YouTube, Facebook ve Twitter gibi popüler uygulamaları televizyonları üzerinden kullanabiliyor. Kullanıcılar, uzaktan kumandanın haricinde BeoRemote uygulaması ile iPad ve Android’li cihazları üzerinden BeoVision 11’i kontrol edebiliyor. BeoVision 11, hibrit geniş bant TV özelliğini destekleyen ilk televizyon olma özelliğine de sahip. Bu standart sayesinde kullanıcılar yayını tekrar izleme, oy verme, oyun oynama ve diğer kişisel hizmetlerden faydalanabiliyor. Televizyonun bağlantı seçenekleri arasında ise DLNA, Ethernet, iki adet USB ve altı adet HDMI bulunuyor. Şu anda Türkiye’deki kullanıcılar için sipariş üzerine getirilen bu televizyon 4 ila 5 hafta arasında müşterilere sunuluyor. BeoVision 11’in satış fiyatı henüz belli değil ancak markanın diğer ürünlerine bakacak olursak oldukça yüksek olacağını söylemek mümkün.